Synopsis ~ Season 4

PRETTY LITTLE LIARS - 4x24 'A is for Answers' ~ SYNOPSIS

1. března 2014 v 19:16 | Marie2624

Aria, Emily, Hanna a Spencer konečně dostávají všechny odpovědi na to, co se stalo Ali té noci, kdy zmizela.
Po letech otázek a záhad obklopující tu noc, kdy Alison DiLaurentisová zmizela, její čtyři nejlepší kamarádky se setkávají tváří v tvář s Ali a konečně se dozvídají, co se jí vážně stalo tu zářijovou noc. Teď s nověnalezenými znalostmi Alisoniných dlouho-tajených tajemství, můžou Aria, Emily, Hanna a Spencer pomoct Alison konečně zjisti, kdo je -A?

-kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - 4x23 'Unbridled' ~ SYNOPSIS

20. února 2014 v 21:14 | Marie2624

Se všemi znepokojujícímu otázkami obklopující paní DiLaurentisovou, čtveřice holek se účastní chartitativní svatební módní přehlídky, aby se pokusily získat odpovědi.
Je to těžká doba pro všechny z Lhářek, když je Spencer otřesená svými vzpomínkami ze svého "ztraceného léta", Aria si pořád léčí zlomené srdce, Emily je otřesená ze zrady Paige a Hanna se bezúspěšně snaží znovu randit. Ale jak se každá z holek snaží vypořádat se svými problémy, musí svojí pozornost soustředit na jejich podezření ohledně paní DiLaurentisové. Za předpokladu, že paní D ví víc o Ali a té noci, kdy zmizela, holky se rozhodují pomoct jí na její svatební módní přehlídce, aby získali přístup do DiLaurentisovic domu, aby našli odpovědi.
Mezitím, Ella a Jason se vrací do Rosewoodu a každý s něčím, co skrývá.

-kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - 4x22 'Cover for Me' ~ SYNOPSIS

15. února 2014 v 14:08 | Marie2624

Emily a Hanna se snaží poskládat kousky dohromady.
Dvě Lhářky se snaží vyhrabat odpovědi, zatímco další dvě se snaží vyrovnat s tím, co se dozvěděli. Emily zaujímá jasnozřivost, když hledá odpovědi o Ezrovi a Moně. Po konfrontaci s oběma, Emily se snaží dát smysl srdcervoucí situaci. Hanna, na druhou stranu, začíná nové hledání poté, co byla konfrontována detektivem Holbrookem a poručíkem Tannerovou s možným novým vedením v Alisonině případě.
Mezitím, Spencer a Aria se opírají o nové muže v jejich životech, aby se vzpamatovali.

-kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - 4x21 'She's Come Undone' ~ SYNOPSIS

8. února 2014 v 21:45 | Marie2624

Aria se potýká s Ezrovou zradou, zatímco se Spencer musí vypořádat se spadem z její závislosti.
Emily, Hanna a Spencer mají obavy o Ariu, když sledují, jak jejich kamarádka se rozpadá poté, co se dozví šokující novinky o Ezrovi. Aniž by věděla, co je pravda a čemu věřit, Aria jde hledat odpovědi a nechce uvěřit tomu, že odhalení je pravdivé. Zatímco si dělá starosti o Ariu, Spencer na tom sama není moc dobře. Když se snaží dokázat svým rodičům a Tobymu, že se může sama zbavit scého návyku, musí být Spencer ipatrná, protože jeden chybný krok by jí mohl poslat na rehabilitaci. Ale může to Spencer vážně udržet na uzdě, nebo její stálá zvědavost a její pohon budou její zkázou?
Mezitím, Paige má dost Emilyiných tajemstvích a je odhodlaná to zastavit.

PRETTY LITTLE LIARS - 4x20 'Free Fall' ~ SYNOPSIS

2. února 2014 v 12:34 | Marie2624

Spenceřina závislost by se mohla dostat do cesty plánům holek.
Spencer určí, že je konečně načase říct Arii o tom, co zjistila o Ezrovi, ale Emily a Hanna si dělají starosti o tom, co by to mohlo udělat s jejich kamarádkou. Klíč je hozen do plánu, když Ezra říká Arii o jeho obavách a podezření Spenceřina nedávnou problému se závislostí. Teď když je Spenceřina věrohodnost zpochybňována, můžou holky věřit tomu, co jim Spencer říká o Ezrovi -- mohlo by to všechno být výplodem Spenceřina unaveného mozku nebo to je opravdu chytrý trik od Ezry, aby zakryl svoje stopy?

-kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - 4x19 'Shadow Play' ~ SYNOPSIS

1. února 2014 v 15:31 | Marie2624

Spenceřino pátrání ji vezme temnou a bouřlivou cestou.
Spenceřino mnoho bezesných nocí pomocí léků na předpis si na ní začne vybírat daň, jak její hon za Ali a tolika potřebnými odpovědmi pokračuje. Jak se hrne po nových informací, její pohled na svět nabere černobílý obrat. Teď v přeměmeném světě na rok 1940 a Film Noir, Spencer se snaží přijít s odpovědmi, které ona a její kamarádky zoufale hledají. Ale ve světě s dobovými klobouky a kávou za 15 centů, může Spencer dát konečně dohromady všechny kousky, které leželi přímo před ní?

-kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - 4x18 'Hot For Teacher' ~ SYNOPSIS

20. ledna 2014 v 16:28 | Marie2624

Spenceřina předtucha ji nechává v bezesných nocích a s ustaranými přáteli.
Se Spenceřiným možným odhalením Board Shorts (Bermuďák), Spencer je teď víc než kdy jindy odhodlaná dokázat svou teorii dřív, než to řekne ostatním kamarádkám - zvláště proto, že by to mohlo mít zničující vliv na jednu z Lhářek. Ale s mnoha bezesnými noci poháněnými léky na předpis, si Hanna začíná všímat Spenceřina divného chování. Bude detektivka Hanna schopná zjistit Spenceřino tajemství dřív, než bude Spencer připravená se svěřovat?

Mezitím, Emily hledá přes Shanu vynahrazení s Alison a jedna z Ariiných lží si na ní začne vybírat daň.

-kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - 4x17 'Bite Your Tongue' ~ SYNOPSIS

12. ledna 2014 v 15:17 | Marie2624

"A" zvyšuje stupeň hry, když se Lhářky dostávají blíže k odhalení její identity. Hannin nový zájem v kriminálních románech jí pomáhá přijít s plánem, aby se pokusila přijít na to, čí je tělo v hrobě Ali. Zatímco je Hanna na svém lovu, Spencer pracuje přesčas, aby rozluštila příběhy v Alisonině deníku, u kterého doufá, že odhalí identitu Alisonina záhadného muže. Ale když jsou holky na horké stopě, povede jejich práce přímo do cesty "A"?
Mezitím, Aria je naštvaná kvůli novýmu příteli Mikea a Emilyin táta je znepokojen jejím chováním.

-kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - 4x16 'Close Encouters' ~ SYNOPSIS

9. ledna 2014 v 21:30 | Marie2624

Aria, Emily, Hanna a Spencer se musí rozhodnout, jestli je nová informace o Ali pravdivá. Shana se vrací do Ravenswoodu, aby řekla Emily, že má zprávu od Ali, ale můžou Emily a holky věřit Shaně s tím ším, co o ní vědí? A když Shana řekne, že Ali se chce sejít s Emily - a jenom s Emily - mohlo by to všechno být součástí "A" plánu, nebo je Emily vážně oblíbenkyní Alison ? Zatímco Emily každou minutou stále víc doufá, Spencer je odhodlaná nedovolit, aby bylo její kamarádce ublíženo. Mezitím, Aria a Hanna se vypořádávají se záležitostmi srdce.

- kopírujte zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - 4x15 'Love ShAck, Baby' ~ SYNOPSIS

19. prosince 2013 v 19:16 | Marie2624

Lhářky pronikají do Alisonina deníku, aby našli odpovědi.
Teď když se Hanna svěřila Arie, Emily a Spencer, že má Alisonin deník, holky doufají, že to může vrhnout trochu světla na jejich spousty otázek. Ale s deníkem plným příběhů, které byli zašifrovány, aby skryli pravdu, každá z holek se musí vystřídat, aby zjistili pravdu, které příběhy jsou o nich. Doufejme, že prostřednictvím toho najdou příběh, který by jim mohl dát odpovědi o tom, kdo jde po Ali. Ale s každým příběhem, který se stává víc osobní než příběh předtím, chtějí si Aria, Emily, Hanna a Spencer vážně přiznat, které příběhy jsou o nich?
Mezitím, Spencer je podezřívavá ohledně nedávné interakce svého otce s paní DiLaurentisovou.

-kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - 4x14 'Who's in the Box?' ~ SYNOPSIS

24. listopadu 2013 v 16:30 | Marie2624

Hledání odpovědí může ležet zakopáno hluboce ve světě snů. Ozbrojené tím, že ví, že je Alison naživu, Aria, Emily, Hanna a Spencer mají více otázek než kdy předtím. Při snaze složit skládačku, Hanna přichází s nápadem, že kdyby zjistili, kdo byl vážně pohřbený v Alisonině hrobě, tak to možná může vést k tolika potřebným odpovědím. Ale jak holky pátrají, Emily má problém s vypořádáním se, jaké má pocity z toho, že je Alison naživu. Mezitím, Caleb se vrací do Rosewoodu a Ezra má tajné schůzky s Monou a Arií.

-kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - SYNOPSIS - 4x13 ~ Grave New World

29. srpna 2013 v 12:53 | Marie2624
Aria, Emily, Hanna a Spencer se vkradou na Ravenswoodský Den Zakladatelů, poté co najdou vodítko v novém doupěti "A" a zjišťují, že Ali by mohla být skutečně naživu. Oblečené v jejich nejlepším edwardiánském oblečení, dámy narazí na strašidelnou párty na hřbitově, aby našli Ali dřív než "A". Ale jestli je Ali vážně naživu, mohla by Lhářky zavést "A" přímo k jejich kamarádce, aniž by o tom věděli? S Ezrou číhajícím ve stínech by mohla být "A" blíž, než si holky uvědomují.
Mezitím Caleb míří do Ravenswoodu, aby holkám pomohl a podél cesty sesetkává se spřízněnou duší Mirandou (Nicole Gale Anderson).

PLL - Synopsis - 4x12 ~ Now You See Me, Now You Don't

10. srpna 2013 v 12:01 | Marie2624
Poutavá hádanka od "A" navede Lhářky do Ravenswoodu, kde jsou obklopeny několika známými tvářemi. Během velmi zvláštní kouzelnické show se jedna Lhářka zapojí do mizejícího kouzla, přičemž ostatní tři se do toho míchají, aby se ujistili, že ona nepodlehla trikům "A". Ale dřív, než můžou vzít nohy na ramena pryč z Ravenswoodu, tak udělají šokující objev, který dokazuje, že všechno, co si mysleli, že věděli o "A" a "A" týmu, by mohlo být špatně. S tímto objevem by mohli začít "Světovou Válku A" -- #WorldWarA.
Mezitím Hanna a její matka se radostně shledávají, když "A" se zaměřuje na nový cíl. A Toby odhaluje nějakou překvapivou informaci o Wrenovi.

PLL - Synopsis - 4x11 ~ Bring Down the Hoe

1. srpna 2013 v 13:16 | Marie2624
Po odhalování nejnovějších důkazů, které naznačují, že "A" se ukrývá blízko, než si oni uvědomují, Lhářky zintenzivní vyšetřování jejich nejnovějšího podezřelého. Hanna se nadále hroutí kvůli její nově nalezené hanbě jako dcery podezřelé z vraždy. To komplikuje věci, když je Hanna pronásledována spolužákem Travisem, a dozvídá se, že on skrývá tajemství, které jí může změnit život.
Mezitím je Toby stále manipulován "A", který touží nahlédnout do smrti jeho matky. A Ezra se snaží říct Arii o pomoc při jednání jeho s jeho nedávnými problémy, právě když je stále víc odhodlána jít s Jakem na Westernový tématický ples, který se změní na dva kroky s "A".

PLL - Synopsis - 4x10 ~ The Mirror Has Three Faces

27. července 2013 v 15:00 | Marie2624
Emily stále žije v motelu a je překvapená, když jí paní DiLaurentis nabízí, aby se přestěhovala do starého pokoje Ali a je ještě víc rozrušená, když ostatní Lhářky trvají na tom, aby přijala nabídku paní DiLaurentis. Hanna vybuchuje, když matčin poslední štěstí obrátí k horšímu. A Ezra je nadále šokovaný z velkých novinek Maggie, když řeší něco ohledně jeho syna.
Mezitím, Aria se snaží zapojit do zájmů Jakea. "A" pokračuje v pohrávání s Tobyho emocemi ohledně smrti matky a Spencer se veze s ním.
 
 

Reklama