Official Synopsis

TVD - Synopse na 4x23 'Graduation'

25. dubna 2013 v 15:57 | Marie2624
KDO SI VEZME TEN LÉK? - V den maturit je Mystic Falls zamořené duchy, kteří mají v úmyslu vyřešit staré účty a naplnit své nadpřirozené osudy. Damonův život je po setkání s duchem v ohrožení, zatímco Matt a Rebekah spojí své síly, aby bojovali s duchem, jsou odhodlaný najít lék. Když se všichni shromáždí na maturitním ceremoniálu a sbíhají se duchové, přichází pomoc od nečekaného hrdiny. Caroline k maturitě obdrží dojemný a nečekaný dárek a Boniin plán vede k uzavření opony. Elena se rozhodne ohledně bratrů Salvatorů a čelí epické konfrontaci s Katherine. Nakonec, Stefan objeví děsivý klíč k tajemství, které obklopuje Silase.

translate by me
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

TVD - Synopsis na 4x22 'The Walking Dead'

18. dubna 2013 v 16:17 | Marie2624
NĚCO ZLÉHO - Jak se blíží maturitní den, Caroline se snaží rozptýlit Elenu tím, aby se soutředila na jednoduché úkoly jako je třeba rozesílání oznámení, ale to Elenu stejně neodradí od její nové posedlosti. Šerifka Forbesová si zavolá Damona a Stefana do nemocnice, kde někdo napadl pacienty. Bonnie se stále snaží přinutit Katherine, aby jí pomohla a také se odmítá vzdát svého plánu porazit Silase. Když silná bouřka způsobí výpadek proudu v Mystic Falls, náhle se objeví duchové - někteří s dobrými úmysly a někteří usilující o pomstu. Zach Roerig a Claire Holt budou také vystupovat.

TVD - Synopse na 4x21 "She's come undone

11. dubna 2013 v 20:12 | Marie2624
UDĚLEJME DOHODU - Damon a Stefan zkoušejí nový brutální způsob, jak vyprovokovat Elenu, aby zapnula svojí lidskost a Caroline je frustrovaná, když její pokus zasáhnout selže. Když Elena najde způsob, jak oblafnout oba bratry, zavolají si posily z překvapivého zdroje. Matt dává Rebecce nevyžádanou radu ohledně jejích životních rozhodnutí a ona se mu na oplátku snaží pomoci. Caroline bude mít matoucí a nebezpečné setkání s Klausem a Katherine je podezíravá, když jí Bonnie udělá návrh, ve kterém slibuje, že bude mít užitek pro obě.

TVD - Synopsis na 4x20 "The Originals"

5. dubna 2013 v 11:13 | Marie2624

KLAUS SE VRACÍ DO SVÉ MINULOSTI V NEW ORLEANS - Jednajíc podle záhadného tipu, že se proti němu v New Orleans chystá spiknutí, KLaus si udělá výlet do města, které on a jeho rodina pomáhali vybudovat. Klausovy otázky ho dovedou k shledání s jeho bývalým chráněncem Marcelem, charismatickým upírem, který má úplnou kontrolu nad lidskými a nadpřirozenými obyvateli New Orleans. Odhodlán pomoci najít svému bratrovi vykoupení, Elijah následuje Klause a brzy zjistí, že také Hayley přišla do francouzské čtvrti hledat stopy k její rodinné historii a padne do rukou mocné čarodějnice jménem Sophie. Mezitím v Mystic Falls, Damon a Elena pokračují ve svém plánu pro Elenu, zatímco Katherine Rebecce odhaluje překvapující zranitelnost a žádá ji, aby doručila zprávu

TVD - Synopse na 4x19 Pictures For You

28. března 2013 v 12:48 | Marie2624
VEČERNÍ MATURITNÍ PLES V MYSTIC FALLS - Po rozhodnutí, které přivádí Klause k zuřivosti, Elijah navrhuje Rebekah život-měnící výzvu. Caroline zjistí, že jsou Elenou narušeny její pečlivě připravené plány pro dokonalý maturitní ples pro čtvrťáky a tak se obrátí na pobaveného Klause pro řešení. Odhodláni dostat se k Eleně, Damon a Stefan se zúčastní maturitního plesu, ale navzdory jejich úsilí večer se začne vymykat kontrole Když se Elena náhle oboří takovým způsobem, který nikdo nemohl čekat, Matt se obrátí k Rebecce o pomoc. Nakonec Bonnie učiní děsivý objev a Klaus obdrží zprávu, která by mohla všechno změnit.

TVD - Synopse na 4x18 "American Gothic"

8. března 2013 v 18:21 | Marie2624
ZÁVOD ZA LÉKEM - Elena a Rebekah začínají pátrat po Katherine a ocitají se v malém městečku v Pensylvánii, kde se Elena potkává s dalším starým známým -- Elijahem. Stefan a Damon jsou oba znepokojeni Eleniným psychickým stavem a jsou odhodláni udělat to, co je pro ni nejlepší, ale ona dá jasně najevo, že pomoct jí bude obtížné. Damon si není jistý, jak má reagovat, když Stefan odhalí jeho nečekaný plán pro budoucnost. Mezitím v Mystic Falls, Klaus přijímá Carolininu neochotnou pomoc a přichází nové zjištění o Silasově moci.

TVD - Synopse na 4x17

28. února 2013 v 20:35 | Marie2624
FLASHBACK DO DAMONOVA ŽIVOTA V NEW YORKU V 70. LETECH / VYSTUPUJA SKUPINA DEAD SARA - Damon si uvědomí, že Elena potřebuje být nějaký čas mimo Mystic Falls, tak ji vezme do New Yorku, kde žil a tvrdě flámoval v 70. letech. Když se Rebekah také ukazuje v New Yorku, je ohromena tajným záměrem Eleny. Flashbacky odhalí Damonův požitkářský život v podzemních klubech a komplikované setkání s Lexi. Mezitím se Caroline a Stefan snaží přesvědčit Klause, že by bylo v jeho nejlepším zájmu, aby jim pomohl vystopovat Silase a Bonnie se snaží a Bonnie se snaží udržet v realitě a udělat správnou věc.

TVD - Synopsis na 4x16 Bring It On

23. února 2013 v 13:21 | Marie2624
NOVÁ PŘIROZENOST - Když Elenin nový přístup všechny znepokojuje, Stefan s Damonem se dohodnou, že běžná rutina střední školy pro ni bude nejlepší. Caroline je příjemně překvapena, když se Elena rozhodne vrátit k týmu roztleskávaček, ale její radost se změní v šok, když se Elenino chování ukáže nebezpečné. Damon a Rebekah nevzdávají pátrání po léku a spolupracují spolu, dokud jeho nežádoucí rada ji nepřistihne nepřipravenou. Klaus se snaží využít Hayley k získání informace a poté udělá zajímavý objev. Mezitím, znuděná Elena pořádá divoké pártya dostane se do ošklivého boje.

TVD - Synopsis na 4x15 "Stand By Me"

9. února 2013 v 16:28 | Marie2624
HROZNÁ PRAVDA - Když se Stefan s Elenou a Jeremym vrací zpátky do Mystic Falls, Caroline je okamžitě znepokojená Eleniným stavem mysli. Stefan pro pomoc obrací na doktorku Fellovou a Matta. Damon, co je stále na ostrově, předá Rebecce melancholické zprávy a překvapí ho její reakce. Damon a Rebekah se společně od Vaughna dozví o nečekaný kousek z nedávné historie. Každý je zděšený, když Bonnie odhaluje zbytek Shaneova plánu. Poté na závěr dělá Damon co může, aby jí pomohl, Elena přichází se svým vlastním plánem.

TVD - Synopsis:4x14 Down The Rabbit Hole

7. února 2013 v 20:26 | Marie2624
CHARLIE BEWLEY Z "TWILIGHT" HOSTUJÍCÍ HVĚZDA JAKO JEDEN Z PĚTICE LOVCŮ - Na ostrově se Damon ošklivě pohádá s lovcem jménem Vaughn a uvědomí si, že je jedním z Pětky. Stefan přizná Eleně svými skutečné pocity týkající se možnosti stát se znovu člověkem. Když je odhalen nový kus informace o léku, změní to všem sázky. Jeremy pomáhá Bonnie poznat, co je skutečnost a co je iluze a Shane je utěšován ženou z jeho minulosti, Caitlin. Zpátky v Mystic Falls, Caroline a Tyler, že jejich snaha přeložit kód na meči lovce je marná bez pomoci Klause, který má své vlastní důvody pro vyřešení záhady.

TVD - Synopsis: 4x13 Into The Wild

7. února 2013 v 20:01 | Marie2624
TAJUPLNÝ OSTROV - Shane vede výpravu na půstý ostrov u pobřeží Nového Skotska, protože věří, že tajemství léku tam je skryto. Při cestě do nitra ostrova, Rebekah a Elena pokračují v jejich rivalitě, Stefan dělá, co může k udržení pohody a Damon obviní Shanea z toho, že je vede do pasti. Bonnie a Jeremy se snaží vyřešit poselstvé značky lovce, zatímco Shane odhalí více o legendě Silase a čarodějnice Qetsiyah, společně s jeho vlastné osobní historií. Zpátky v Mystic Falls, Tyler konfrontuje Klause a Caroline je zachycena v násilí, které následuje.

TVD - 4x12: Synopsis

13. ledna 2013 v 15:00 | Marie2624

NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI - Když Rebekah odmítne Klausovu prosbu zastavit Kol a chránit Jeremyho, Klaus se obrací s prosbou o pomoc na Stefana. Po rozzlobené konfrontaci se svým otcem starostou kvůli jeho nekonvečnímu přístupu k ukončení násilí v Mystic Falls, zažije Bonnie děsivé setkání s Kolem a pak se objeví nečekaný návštěvník. Klaus komplikuje už tak napjatý pocity mezi Stefanem a Damonem odhalením kusu ze Stefanova osobního života a pak překvapí Damona tím, že ho požáda o osobní radu. Elena řekne Stefanovi o svém nebezpečném plánu pro Jeremyho, takže je Stefan v obtížné situaci. Když starosta Hopkins zruší tématický ples ve stylu 80. let, tak Stefan najde okouzlující způsob, jak to zklamané Rebekah vynahradit.

TVD - 4x11 Synopsis

12. ledna 2013 v 15:28 | Marie2624
NOVÉ NEBEZPEČÍ - Jeremy je celý vzteky bez sebe, když se ho Klaus snaží řídit tím, že uvede Mattův život do nebezpečí. Damon trénuje Jeremyho, aby se připravil vzít Klausovy nový upíry, ale zjistí, že je v tom Kol předběhl. Kol jim objasňuje, že se před ničím nezastaví, dokud všechny nepřesvědčí, aby vzdali pátrání po léku. Rebekah hledá nové spojence a připomíná Stefanovi, že byli kdysi dobří přátelé. Když se šerifka Forbes a starosta Hopkins dotazují Shanea na jeho účast při smrti členů Rady, Bonnie se zapojí se svými vlastními otázkami a Shane ji za to dostane na okraj jejích sil. Elena vyjednává s Klausem, aby Jeremyho udržela v bezpečí, ale když se náhle objeví nebezpečí od naprosto nečekaného nepřítele, Elena přichází s vlastním odvážným plánem, aby Jeremyho udržela v bezpečí.

TVD- Synopsis on 4x10

11. ledna 2013 v 15:06 | Marie2624
REBEKAH JE ZPĚT S POMSTOU- Rebekah se objebí nečekaně na Mystic Falls střední, neztrácí čas zkoušením přinutit Stefana, Elenu a Caroline odpovědět na otázky o hledání léku, což vede k šokujícímu kusu informace od Eleny. Když Bonniim otec Rudy Owens přijímá úlohu prozatímního starosty, tak se stane eho prioritou ochránit svojí dceru, která není vůbec nadšená z role, kterou chce hrát v jejím životě. Profesor Shane i nadále podporuje Bonnie, aby věřila ve své schopnosti, ale on se brzy ocitne v nebezpečí, když odhalí příliš mnoho nesprávné osobě. Později se Caroline dělá tu nejleoší pohodu Tylerovi po násilné konfrontaci. Mezitím v domě u jezera Matt s Damonem trénují Jeremyho, snaží se zvýšit jeho schopnosti jako lovce, ale Klaus je netrpělivý u jejich pokroku a tak zasahuje, aby urychlil proces.
 
 

Reklama
Reklama