News, spoilers...

PRETTY LITTLE LIARS - Interview with Joseph Dougherty about the season 5B

22. ledna 2015 v 19:45 | Marie2624

Tohle je rozhovor s výkonným producentem Josephem Doughertym, který zodpověděl The Hollywood Reporter pár otázek. Já se ten rozhovor rozhodla přeložit, ale musím říct, že v tomhle rozhovoru se toho moc nedozvíme.

Holbrookovo místo pobytu je docela obklopeno tajemstvím. Jakou roli sehraje ve zbytku série?
Rozhodně v příštích pár epizodách působí tak, že je síla pracujucí ve stínech a pak učiní významný a dramatický návrat asi v polovině sezóny (v půlce 5B).

Viděli jsme, že Aria podezřívá "A" z toho, že manipuloval/a s jejími přihláškami na vysoké školy. Jak tohle bude probíhat?
Je to součást toho, že v podstatě jednou z věcí, které jsme vážně potřebovali věnovat pozornost, byla že střední škola je skoro u konce. Otázká ohledně Oberlinu (škola, od které dostala Aria odmítnutí) a některé z otázek, které se objeví, všechny ty dějové linie mají co dělat s tím, kam vlastně holky půjdou, za předpokladu, jestli budou vůbec moci někam jít. Kupodivu, Rosewoodská střední škola skončí. Máme skutečný plán na to, jak to udělat [pro šestou sérii].

Jak brzy se fanoušci dočkají nalezení Monina těla a toho, že bude její vrah odhalen?
[To, že se nalezne tělo] by se mělo stát celkem brzo. [Pokud jde o vraha], tak to bude sezónu trvající otázka, ale my pro to opravdu máme odpovědi.

Co se bude dále dít ohledně vztahu Emily a Alison?
Emily vážně neví, kdo je ta holka, do které byla zakoukaná. Emily je nejmíň podobná té holce, kterou byla, když ji za sebou Ali zanechala. Ona se nejvíc změnila, ale je tu pořád hodně nostalgie. Ještě uvidíme.

Marlene King řekla, že "A" bude odhalen/a ještě před sedmou sérií. Na co se pak bude soustředit seriál, až se to stane?
Marlenina momentální touha je nenechat pojem "A" až na doraz do konce seriálu. Myslí si, že když něco takovýho uděláme, bude to tak trochu řídká polívka. Chce se ujistit, že otázky budou zodpovězeny účinným způsobem a jako obvykle v případě otázek, když jsou zodpovězeny, tak přináší nové otázky. Máme pocit, že jsme uspokojili naší poměrně loajální fanouškovskou základnu, a doufejme, že to můžeme udělat a pak budou chtít ještě trochu víc. Jsou tu záhady uvnitř záhad, ale chceme se ujistit, že každý bude nakonec spokojený, včetně nás. Nebude to jako v Gilligan's Island (asi nějaký seriál) - nenecháme je na ostrově.


- překlad kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - Interview with writer about 5x14

6. ledna 2015 v 20:04 | Marie2624

Rozhodla jsem se přeložit rozhovor s jednou scénaristkou PLL.

Alloy Enterainment: Jedna věc, která nás v novém promu vážně padla do oka je, jak Monina máma fackuje Ali na pohřbu! Co můžete říci o téhle konfrontaci a uvidíme víc Moninu mámu?
Lijah Barasz: Měli jsme pár prom, kde je nějaká ta facka a tahle facka si rozhodně nebere servítky. Zimní premiéra začíná pár měsíců po Vánocích a hodně se toho stalo od té doby, co Mona o Díkuvzdání umřela. Každý má svoje teorie ohledně toho, kdo zabil Monu, a to včetně její mámy. Jednoznačně paní Vanderwaalová nechce Ali na pohřbu a má pár volených slov pro podezření na vraha.
Sydney Penny je vskutku úžasná. Emocionální, silná a trochu ve stylu Mony.

Synopse prozrazuje, že Emily a Paige se dostali ve svém vztahu na rozcestí. Je v plánu nová romance pro Emily, až se Paige přestěhuje do Kalifornie nebo se bude místo lásky soustředit na jiné věci?
Ve vánoční epizodě řekla Paige Emily, že její rodina po ní chce, aby se přestěhovala a když zimní část série se odehrává o pár měsíců později, je načase pro Paige, aby to udělala. Emily není vůbec připravená nechat ji odejít a mají spolu nějaké vážně nádherné, srdcervoucí scény (které napsat Joe Dougherty). Paily má emocionální, těžko získatelný druh lásky a není to něco, přes co by se holka dostala a zapomněla. Nemluvě o tom, že kdokoliv po Paige přijde, toho má hodně dostát.

Aria se přihlašuje na vysoké školy - což je vzrušující, protože to je normální věc, kterou čtvrťáci dělají, když nepronásledují psychopata nebo nejí koláš s Ezrou. Co nese její budoucnost a jak šílená "A" narušuje její plány?
Alia, stejně jako zbytek Lhářek, doufá, že odmaturování a odstěhování se z Rosewoodu bude znamenat dostat se od "A" jednou pro vždy. Ale "A" jen tak nenechá Lhářky odejít bez boje. Aria je první, která si uvědomí, že "A" možná sabotuje její vysokoškolské plány, ale každá z holek bude ovlivněna jinak válkou "A" ohledně jejich pomaturitních životech.

Jak Monina smrt ovlivní Hannu a Mikea, když oni k ní měli nejblíž?
Hanna cítí hodně viny: Mona jí řekla, že se bojí Ali, ale Hanna Moně nevěřila, dokud nebylo příliš pozdě. Hanna i Mike - a máma Mony - se potýkají, že tam není její tělo. Sice se bude konat pohřeb, ale rakev je prázdná a není to žádné opravdové uzavření. Dokonce i když logicky víte, že není možné, aby Mona ten útok přežila kvůli toho množství ztráty krve, tak je těžké nedržet se naděje. Což je pravděpodobně proč "A" schoval/a Monino tělo - naděje může být svojí formou mučení.

V promu můžeme pozorovat Spencer, jak Spencer předává Jasonovi svojí myšlenku neboli na něj řve kvůli tomu, že půjde do vězení kvůli Ali. Můžete nám něco prozradit o tom, jaký bude jejich sourozenecký vztah?
To je jedna z mých oblíbených scén z 5x14, protože Jason je úplně chycen uprostřed jeho dvěma sestrami. Chránit jednu znamená odsoudit tu druhou. Spencer už je zatčena za vraždu Bethany a věří, že Alison zabila Monu a Bethany. Mezitím, Ali tvrdí, že je ta nevinná, která byla falešně obviněna. Jason se musí rozhodnout, kterou sestru bude chránit a kterou obviňovat a jeho rozhodnutí se odrazuje na zbytku série.

Napsala jste tolik epizod v průběhu let. Pokud jde o děj, co byla pro tebe a Josepha Doughertyho ta nejvíc vzrušující část na psaní této zimní premiéry?
Tohle byla moje první premiérová epizoda - takže samo o sobě to bylo docela napínavé a pro mě nové. Naše premiéry a finále jsou nacpané dramatem a záhadou a opravdu udává zbytku série tón, což je vzrušující a náročné zároveň. Vážně jsem si užila psaní dějové linie Arii a vidět jí , jak Ali tváří v tvář nazve "A", což "A" nebere v klidu. Ale to není jediná vzrušující věc, která se stane tuto epizodu - prostě se budete muset koukat a uvidíte to.

- překlad kopírujte se zdrojem!

PLL - Spoilers about winter premiere (5x14)

4. ledna 2015 v 20:13 | Marie2624
Přeložila jsem pár spoilerů k epizodě 5x14.

Co se stalo Moně? Zimní premiéra se vrátí zpátky a to s otázkami ohledně Monině předčasné smrti. Janel Parrish řekla Wetpaint Entertainment: "Jedna z největších záhad druhé poloviny série bude to, co se stalo Moně?" Lhářky jsou na to! (A Mona jim nechala nějaké stopy.)

Mona bude zpátky ve flashbacích. Samozřejmě, že Mona nezmizí úplně z našich PLL životů. Janel řekla, že je pořád pravidelně se objevující postava v seriálu a objeví se ve flashbacích.

Smutek Mikea Montgomeryho. Nejsme si jisti, kdy bude ta "velmi srdcervoucí scéna", o které Janel mluvila, ale bude to "brzy", takže možná už v zimní premiéře.

Čas jde dál. Čas v PLL jde dál v zimní premiéře! Podle toho, co Marlene King napsala: "Čas se trochu zrychlí a jaro maturitního roku proběhne trochu rychleji než jak jsme se letos zabývali podzimem."

Aria a Alison budou mít společnou scénu. Milujeme scény mezi Alison a jednou ze Lhářek. V zimní premiéře budou Aria a Alison tváří v tvář nebo aslespoň budou mít společnou scénu. Scénarista PLL Lijah Barasz tomu říkal "docela zábava"

Jason se také objeví. Milujeme komplikovanou dynamiku mezi Jasonem a Alison a vypadá to, že v jejich sourozeneckém příběhu dostaneme další kapitolu.

A stejně tak tam bude i Monina máma. Sydney Penny alias herečka, která hraje Leonu Vanderwall sdílela jednu fotku z natáčení zimní premiéry. Bude to flashback na téma Mona nebo srdcervoucí moment z přítomnosti?

Možné odhalení "A"? Marlene napsala na Twitter informaci, že odhalení "A" je blíž, než si myslíte.

- překlad kopírujte se zdrojem.

PRETTY LITTLE LIARS - Marlene King talks about revelation Big A

25. října 2014 v 21:37 | Marie2624
V letošním halloweenském speciálu jsme se také konečně dozvděli, kdy se dozvíme, kdo je -A. Marlene King prozradila, že to bude ještě před 7. sérií.

PŘEKLAD:
MARLENE?
Marlene King: Myslím si, že fanoušci si začínali trošku dělat obavy, když zjistili, že budeme mít sedmou sérii, protože si mysleli, že možná budou muset čekat tak dlouho, aby zjistili, kdo je "A", ale já vám slibuji, že nemusíte čekat tak dlouho. Identita velké "A" bude odhalena dřív než začne sedmá série. Joo, to je velká informace. To je. Je to velká informace.
Oliver Goldstick: Je tu konečná hra, je tu "A", je tu budoucnost pro tyhle holky mimo Rosewood, je tu život po střední škole. Víc tu toho musí být prozkoumáno.
Spencer: "Všechno se brzy dozvíte. Slibuji."

PRETTY LITTLE LIARS - Kdy bude 5x13?

15. října 2014 v 21:21 | Marie2624

Už je konečně známo, kdy bude vánoční epizodě PLL. Říkala jsem si, že jim nějak trvá, než zveřejní nějaký to datum a konečně už ABC Family zveřejnila, jak to bude s tim prosincem.
Takže: Vánoční epizoda PLL bude 9. prosince.

PRETTY LITTLE LIARS - Interview with Janel Parrish about 5x12 for Wetpaint

29. srpna 2014 v 17:30 | Marie2624

Druhý rozhovor s herečkou Janel Parrish a zase mluví o její smrt v PLL, ale i trochu o tom, jaké asi budou flashbacky. Tenhle rozhovor se mi zdá celkově lepší než ten s TV Line, protože tady se toho dozvíme víc.

KOPÍRUJTE PŘEKLAD SE ZDROJEM!

Wetpaint Entertainment: Stále truchlíme nad smrtí Mony! Opravdu byla jedna z nejlepších postav v Pretty Little Liars.
Janel Parrish: Nebojte se! Pořád jí budete mít. Jenom teď bude ve flashbacích. Ale pořád jsem pravidelná postava. Pořád budu v seriále.

Dobře, to je o trošku lepší. Nyní, jedna věc o Moně, která jí dělala tak přesvědčivou a to, že ona byla vždycky jeden krok před Lhářkami a dokonce o krok napřed před "A". Byla příliš chytrá! Takže co si myslíš, že tuhle sérii byla Monina fatální chyba? Jak to, že skončila mrtvá?
Myslím si, že její největší chybou bylo vytvoření té armády, protože tím udělala velmi veřejný postoj proti Alison. A to je to, co je nebezpečné. Kdyby jako dříve v soukromí byla hackerkou a nikdy nemluvila s nikým o svých pocitech, objevila by tu samou věc. Byla by krok před Alison. Myslím si, že byla tak pohlcená svým strachem a vztekem k Alison, že byla trochu nedbalá. Ale, řeknu to, v samotném konci vyhrála - a byla kvůli tomu zabita. Na konci to na to přišla.

Marlene King řekla, že plánovala Moninu smrt více než rok v scénaristické místnosti. Kdy ti bylo řečeno, že Mona umře?
Miluju to. Tak dobře to přede mnou tajila! Vlastně jsem to zjistila den před čtením scénáře. Zavolala mi a řekla mi, co se stane. Myslela jsem si, že už nemám práci, ale pak její další věta byla, "Neboj se, pořád máš práci. Jenom teď budeš ve flashbacích." Takže já řekla něco jako, "Dobře, úplně ti věřím.' Pokud jsem pořád součástí PLL rodiny, tak jsem šťastná.

Byla to zábava vidět reakcena její smrt při čtení scénáře?
Jo, každý byl smutný! Ale věci se uklidnily, když Marlene řekla, 'Nebojte se, ona nikam neodchází'. Ale reakce fanoušků byly také šílené. Zdá se, že hashtag #RIPMona je pořád trendem na Twitteru. Je to úžasné. A jsem docela ráda, když fanoušci říkají, že jim bude tak moc chybět. Mona konečně vyhrála u fanoušků a pak umřela (směje se). Je to vážně smutné, ale dělá to skvělý příběh.

Ona vážně vyhrála u fanoušků! Tato série byla o vykoupení Mony.
Jo a myslím si, že to dělá její smrt tak smutnou, Konečně byla na dobrém místě. Už se nebála a pomáhala holkám. Takže samozřejmě, že musela umřít!

Fanoušci také vážně zoufale chtějí vidět návrat Mony. Přišli s nějakými úžasnými teoriemi. Ta populární teorie je, že Mona má dvojče.
Oh vážně? Jsem tak polichocena. Mám pocit, jako že každý má dvojče, takže jsem ráda, že konečně i Mona nějaké dostala.

A to dvojče zabilo Monu - nebo Mona vlastně zabila svoje dvojče.
To je zajímavá teorie! Tuhle jsem vlastně ještě nikdy neslyšela.

Myslím si, že jenom chtějí Monu zpátky.
Ona bude zpátky. Jenom bude v seriále odlišným způsobem. Příště ji uvidíte, jak je ve flashbacku v Rosewoodu (směje se)

Je samozřejmé, že Lhářky budou potřebovat čas na zpracování Moniny smrti. Mohla bys nám říct cokoliv o těchto flashbacích? Budou s Lhářkami nebo případně s Alison?
Myslím, že všechny budou jiné a bude zajímavé sledovat Monu očima holek. Dělala tolik různých věcí, měla všechny ty odlišné osobnosti, takže všechno z toho uvidíte, což je skvělé. Myslím, že nám to pomůže líp pochopit Monu a možná budou v těchto záběrech do minulosti vyřešeny nějaké záhady, z čehož jsem vážně nadšená. Je to stejné, jako když jsme zjišťovali hodně o tom, co se stalo Ali v jejích flashbacích, takže si myslím, že flashbacky Mony budou důležité.

Také chudák Mike Montgomery!
Oh, já vím! On bude vážně smutný. Brzy s ním uvidíte vážně srdcervoucí scénu.

Vzhledem k tomu, že Mona na konci epizody opravdu na všechno přišla, takže otázkou je, co Mona věděla? Bude to hlavní otázkou série?
No, Mona je vážně chytrá. V epizodách, které přijdou, uvidíte, že začala nechávát stopy pro holky, aby zjistili, co se stalo. Mona to plánovala a to i těsně před její smrtí. Vždycky existovala šance, že se něco může stát, takže ona se připravovala na nejhorší. Jedna z největších záhad druhé poloviny 5. série bude to, co se stalo Moně? A holky budou muset poskládat stopy dohromady a zjistit, na co Mona přišla. Zabila Alison Monu? Zabila Alison Bethany? Tohle jsou také velice důležité otázky. Jsou tu všechny tyhle záhady, které obklopují Alison a holky na to musí přijít.

Nechala za sebou Mona něco, co by mohlo pomoci Spencer?
Ano. Budou tu stopny nechané ve Spenceřin prospěch.

Mluvme o finálním záběru Mony v kufru auta. To byla tak strašidelná scéna.
Jo, myslela jsem si, že to udělali nádherně. Naštěstí moje oči nemrkly. To pro mě bylo to nejtěžší! Snažit se nemrknout bylo vážně těžké. Ale konečný výsledek je tak strašidelný.

Víš něco o tom, kdo zabil Monu?
Já nevím, kdo přesně zabil Monu, a to jenom proto, že scénaristé jsou tak dobří ohledně tajení věcí. Ale mám svoje podezření a myslím si, že to byla Alison. Ali na konci vypadala trochu samolibě. Takže určitě mám svá podezření.

Takže to zní jako, že ti Marlene King neříká, kdo je "A", i když jsi v Pretty Little Liars mrtvá.
[Směje se] Ne! A také proto, že já jsem pořád v seriále, takže ona je chytrá. Takže pořád přicházím na věci na vlastní pěst jako všichni ostatní.

- KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

Co říkáte na smrt Mony? A celkově na epizodu 5x12? Kdo si myslíte, že je -A?

PRETTY LITTLE LIARS - Interview with Janel Parrish about 5x12 and Mona's Death

28. srpna 2014 v 11:53 | Marie2624

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Rozhodla jsem se přeložit rozhovor s Janel Parrish, která hraje Monu. Janel mluví hlavně o Moně a o tom, jak to s ní bude dál.

Kdo ještě neviděl 5x12, tak ať nečte tenhle rozhovor.

TVLINE| Byla jsem zklamaná z Moniny smrti, ale dělá to skutečnost, že byla tak trochu vykoupena, jednodušší?
Dělá a myslím si, že to je také to, co dělá její smrt tak zničující. Konečně si získala důvěru lidí, ne jenom důvěru holek ale i fanoušků. Nakonec se dostala pod kůži každýmu ... a pak umřela.

TVLINE | Neviděli jsme samotný napadení. Bylo v plánu ukázat víc?
Vlastně, víc z té rvačky bude viděno. Mona by neodešla bez boje a za to jsem na ní velice pyšná. Kdybych si mohla vybrat způsob, jak umřela, bylo by to přesně takhle - její boj do posledního dechu.

TVLINE | Alison se zdála být víc než trochu potěšena. Můžeš říct cokoliv o jejím dalším kroku?
Mmhmm, ten samolibý úsměv. Rozhodně to vypadalo jako že zabila Monu a víc bude rozvito, jak čas půjde. Ale reď, jo, vypadá to jako, že to Alison udělala.

TVLINE | Kvůli té scéně s tebou v kufru auta budou mít pravděpodobně něěkteří diváci noční můry. Jaké to bylo hrát mrtvou?
To bylo vážně děsivý, huh? Upřímně, většina z toho bylo jenom já, jak se opravdu moc snažím nemrknout. To se celou dobu dělo v mé hlavě: "Nemrkni! Nemrkni!"

TVLINE |Vzhledem k tomu, že jí uvidíme ve flashbacích, co jiného se dá říct?
Bude to pro danoušky vážně uspokojující získat více informací o Moně, protože ona byla taková záhada. Bude dobré podívat se na nějaké zpětné příběhy, které se jí týkají.

TVLINE | Takže pořád jsi pravidelnou postavou?
Yup! Pořád bude pravidelná postava, jenom jiným způsobem.

TVLINE | Uvidíme jí ve Vánoční epizodě?
Oh, ano, bude mít zábavnou část. Bude Duchem Vánoc minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Dostane se do problému s Alison a to v báječném kostýmu, možná dodávám.

TVLINE | Jak bude Monina smrt v přítomnosti ovlivňovat holky pohybující se vpřed?
Bude to největší záhada pohybující se až do druhé poloviny 5. série. Nejvíc to bude mít vliv na Hannu; jeden čas jí milovala. Jednu dobu si byli vážně blízké a vždy měli intenzivní vztah, ať už dobrý nebo špatný.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

Co říkáte na smrt Mony? Mě to teda dost naštvalo. Já měla Monu ráda, byla dobrá záporačka, takoovej konec si nezasloužila. Zato Alison mám ráda čím dám tím míň.

PRETTY LITTLE LIARS - 5x12 'Taking This One To The Grave' ~ SPOILERS

26. srpna 2014 v 21:37 | Marie2624

Rozhodla jsem se, že přidám nějaké ty spoilery k tomu, co se bude dít v 5x12. Nevim na 100%, jestli je všechno pravdivý, ale tak pokud Marlene King nelhala...

5x12 - Taking This One to the Grave
- Někdo v této epizodě zemře. Je na výběr z těchto lidí: Aria, Caleb, Alison, Emily, Paige,Toby, Mona, Lucas, Hanna, Ezra, Spencer, Melissa.
- Gabriel Holbrook někoho zatkne.
- Toby se už objeví v policejní uniformě.
- V této epizodě už probíhají přípravy na Vánoce.
- Marlene King sama řekla: "Epizoda začne Díkuvzdáním a tím, že se stalo něc hrozného. Pak uvidíme flashback událostí před 36 hodinami a uvidíme, jak se tahle katastrofa stala. "Je to vražda -- někdo je mrtvý a někoho zatknou."
- Objeví se máma Mony, která se jmenuje Leona.
- Lhářky navštíví Monu a budou od ní chtít pomoc.
- Alison bude na detektoru lži.
- Alison se dopustí konečné zrady tím, že se dobrovolně nabídne, aby byla zkoušena detektorem lži.
- Alison si začíná budouvat vlastní armádu.
- Bude scéna, ve který budou Mona a Spencer v Radley převlečené za sestřičky.
- Bude scéna s Emily a Alison, která se ji bude snažit zaměstnat, ale Ali to prokoukne.
- Holkám přijde SMSka od -A: "Všechno je to vaše chyba. -A
- Gabriel Holbrook bude reportérům říkat: "Množství krve v domě naznačuje, že zranění oběti byly fatální. Určili jsme to jako vraždu."
- Hanna bude Calebovi v něčem lhát. A Caleb odhalí tajemství týkající se Hanny.
- Ezra bude objímat Ariu.
- Objeví se Paige, Ezra a Caleb.
- Aria bude mít scénu s Gabrielem Holbrookem.
- Ezra přinese Arii koláče.
- Objeví se strážník Barry.
- Někdo z Emilyiny minulosti učiní nečekaný a smělý krok.
- Aria a Ezra se sejdou a její rodiče se možná konečně s míří s faktem, že učitel randí s jejich dcerou.

- všechny spoilery kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - 5x08 'Scream for me' ~ SPOILERS

29. července 2014 v 21:42 | Marie2624

Tohle je tak nějak shrnutí spoilerů k epizodě 5x08. Vim, že to přidávám trošku pozdě, ale poslední dny na blog nemám moc času.

5x08
- Alison se nastěhuje k Hanně, protože její táta odjede na několik dní pryč.
- Hanna nebude Alisoninu přítomnost snášet moc dobře, takže se bude upínat k alkoholu a skončí v nepříjemné situaci.
- Do Rosewoodu se vrací Ella Montgomeryová a bude plánovat svojí svatbu se Zackem.
- Aria se bude soustřředit na svoje družičkovské povinnosti.
- Emily a Spencer budou sledovat nebezpečnou stopu a budou se snažit vyřešit záhadu Bethany.
- V téhle epizodě bude vystupovat nějaká nevrlá zdravotní sestra.
- Také se objeví instruktor jízdy na koních, který se jmenuje Patrick (fotky).
- Spencer a Emily se budou nacházet ve stájích a potkají se s Patrickem.
- V těch stájích budou nakonec uvězněné a budou volat o pomoc.
- Emily a Spencer budou mít scénu s koněm jménem Spanky.
- Hanna a Caleb budou mít líbací scénu.
- Objeví se Toby.
- Alison bude tvrdit, jak slyšela někoho za oknem, jak se snaží dostat dovnitř.
- Večer budou mít Alison a Ashley Marin scénu a vypadá to, že se budou bát a Ashley drží nějaký ostrý předmět. (fotky)
- Aria se zase vrátí do Radley. Půjde vrátit ten skicák, ale Rhonda jí nachytá a Aria jí bude muset slíbit, že pro ní něco udělá, když Rhonda bude dělat, že nic neviděla.
- Emily se bude snažit zamluvit to, co Hanna říkala o New Yorku a Sydney jí řekne, že Hanna ani nic o New Yorku neříkala.
- Sydney bude mít v tomhle díle kluka.
- Aria bude na Hannu naštvaná.

- kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - 5x06 'Run Ali, Run' ~ SPOILERS

16. července 2014 v 18:00 | Marie2624

5x06
Rosewood se bude snažit dát zpáky do normálu.
Ali bude vážně uvažovat o tom, že z Rosewoodu nadobro odejde.
Aria, Emily,Hanna a Spencer se snaží přijít na to, kdo je za incidentem, co se stak v 5x05.
Caleb také bude zpochybňovat svůj návrat. (ale rozmyslí si to)
Paige se objeví v této epizodě.
Veronica Hastingsová se objeví.
Ezra, Peter Hastings, Caleb a Travis se objeví.
Peter Hastings bude mít scénu se Spencer (video TADY)
Bude scéna mezi Emily, Alison a poručíkem Tannerovou.
Eddie Lamb se objeví a Spencer za ním půjde do Radley.
Ezra bude hledat odpovědi.
Bude scéna mezi Alison a Hannou.

- spoilery kopírujte se zdrojem


PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK

PRETTY LITTLE LIARS - Leona Vandewaal in 5x12

14. července 2014 v 12:59 | Marie2624

Bylo potvrzeno, že v epizodě 5x12 se objeví Monina máma. Její jméno je Leona Wanderwaal a zahraje si ji herečka Sydney Penny.
Už se s ní objevily i 2 fotky z natáčení 5x12.

gdyhqiBY YMbensCZ

PLL - Interview with Tyler Blackburn about Caleb

8. července 2014 v 19:29 | Marie2624

TVLINE udělalo s Tylerem Blackburnem (Caleb) před pár dny rozhovor a já se ho rozhodla přeložit.

TVLINE | Musím říct, že jsem se bála, že Ravenswood bude zameten pod koberec, ale zní to jako, že se s tím vypořádáte čelem.
Máme stejné spisovatelé a producenti v Ravenswoodu, kteří dělají i na Pretty Little Liars, takže i když nebyl Ravenswood obnovený,tak oni pořád velmi investovali. Je to důležité po všechny z nás, kteří jsme zabalili, co se dělo v Ravenswoodu.

TvLine| Caleb se také poprvé setká s Alison. Má jedinečný pohled na ní od doby, kdy jí neznal, před tím, než zmizela?
Přesně tak. On vážně ví jenom to, co mu řekla Hanna, což je to, že to byla zlá osoba. Přesně tak nad ní přemýšlí... a Caleb není vážně lehko manipulovatelný. On má ty pouliční znalosti, víte, co tím říkám? (Poznámka redakce TVLine: Očekávejte Ali a Caleba se vážně pohádat v epizodě odvysílané 22. července)

Držel si krok s Pretty Little Liars, zatímco jsi byl pryč?
Abych byl velmi upřímný, tak ne, ale to jenom proto, že jsem byl tak zaneprázdněný natáčením Ravenswoodu. Myslím si, že to tak trochu vyjde, protože Caleb také nevěděl, co se děje v Rosewoodu, když byl pryč.

Ptám se jenom proto, že chci znát tvé myšlenky ohledně Travise. Bude se Hanna muset vybrat mezi vámi dvěma? Zdá se mi to jako volba, o které není třeba přemášlet.
Vím, že když Caleb nejprve přijde zpět, tak vidí Hannu, jak se snaží být šťastná s Travisem. On chce, aby byla šťastná, takže nechává, aby se to dělo. Myslím, že Hanna vždycky bude zamilovaná do Caleba, ale věci se nemusí dít přesně tak, jak to publikum chce. Neuvidíme je spolu navzájem, jak k sobě okamžitě běží a začínají se líbat.

Dobře, mluvme o tvém novém účesu. Proč ses rozhodl ostříhat se po tak dlouhé době?
Byly v tom osobní důvody, ale také důvody pro Caleba. Měl jsem dlouhé vlasy tak dlouhou dobu. Předtím, než jsem hrál v tomhle seriále, tak moje vlasy byli dlouhé až k mým žebrům, byli tak dlouhé. Pak jsem si je začal zkracovat a zkracovat a vážně sem potřeboval změnu. Také jsem si myslel, "Co kdyby to mohlo vizuálně symbolizovat to, čím si Caleb prošel?" Mám pocit, že on se cítí nepříjemně ve své vlastní kůži po tom, co se stalo v Ravenswoodě.

Calebův návrat je jen jedním z aspektů 100. epizody. Na co se ještě můžeme těšit?
Celá tato série, hlavním tématem je, že Alison je zpět a jsou tam nějaké pokroky v této frontě. Zajímavé je to, že každý na to má jinou reakci. A Mona, co je psychotickou osobou kterou je, tak trochu přináší zpátky svou starou "A" hru.

"A" hra? Výborně.
Děkuji, jsem vážně chytrý.

-kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - Spoiler about Caleb and Alison

3. července 2014 v 15:20 | Marie2624

Máte nějaký spoiler ohledně velkého odhalení ve 100. epizodě Pretty Little Liars? - Jon
Ausiello: Ne! Nicméně, Jone, mám nějakou informaci ohledně velké konfrontace mezi Alison a - počkete si - Calebem! "Nejprve není příliš zapojený do dramatu s Alison," říká Tyler Blackburn o Calebových plánech po návratu do Rosewoodu příští týden. "Ale pak promluví a je to něco jako- 'Ta holka je lhářka'." Caleb vs. Alison? Upřímně si nejsem jistá, komu fandit.

- kopírujte se zdrojem!

- Já v tý konfrontaci teda samozřejmě fandim Calebovi :D

PRETTY LITTLE LIARS - Titles of episodes Season 5

24. června 2014 v 18:45 | Marie2624

Objevily se další názvy epizod 5. série. Už známe dokonce i k 5x12 a 5x13

5x10 - A Dark Ali
5x11 - No One Here Can Love or Understand Me
5x12 - Taking This One to the Grave
5x13 - How the 'A' Stole Christmas

PRETTY LITTLE LIARS - 5x02 ~ SPOILERS

16. června 2014 v 21:17 | Marie2624

5x02
- Marlene King řekla, že tato epizoda působí spíš jako by to první epizoda série než druhá.
- Ali a ostatní Lhářky se vrací do Rosewoodu.
- Toby se vrátí z Londýna.
- Bude Spoby scéna.
- Jason a Kenneth DiLaurentisovi se objeví v této epizodě. Oba se budou chovat divně, což bude vyvolávat otázky ohledně toho, co se stalo s paní DiLaurentisovou.
- Alison se vrátí do domu DiLaurentisových a bude bydlet s Jasonem.
- Mona a Alison budou mít společnou scénu, ve které Mona řekne: "Budeš si přát, abys zůstaa mrtvá."
- V této epizodě vystupuje Veronica Hastingsová.
- Aria bude pronásledována nedávnými událostmi (zřejmě tím, jak nešťastnou náhodou zabila Shanu)
- Ali půjde na policii a bude mluvit s Holbrookem, ale neví se, jestli bude mluvit pravdu.

-kopírujte se zdrojem!
 
 

Reklama
Reklama