Září 2014

Dalších pár dní hiatus + omluva

14. září 2014 v 21:02 | Marie2624
- signaturu doplnim -

Já se omlouvám, že jsem celý týden nic nepřidala. Vím, že jsem psala, že hiatus má platit do konce minulýho pátku, ale nakonec jsem to musela zrušit.. Jde o to, že od pondělí jsme se vážně začali učit a já prostě vůbec nestíhám, navíc musim nazpátek dojíždět autobusem a doma pak musim dělat úkoly, takže nic nestíhám.
Tímto chci říct, že snížím svojí celkovou aktivitu na blogu. Za celou dobu mojí nepřítomnosti se nahromadilo docela dost novinek a já je budu muset všechny doplnit. Slibuju, že během tohohle týdne na blog nějaký články přibudou, ale rozhodně to nebude hned zejtra. Nejdřív si trošku musim soustředit na školu, pak si nějak zvyknu a snad pak budu přidávat články normálnějš. Chci se omluvit z obíhání a kontrol minimálně na příštích pár dnů.
= Komu se to nechce říct: Omlouvám se za nedodržení slibu a nepřidávání článků a omlouvám se affs a snižuju svojí aktivitu na blogu na minimálně dalších pár dní. Neslibuju, že bude taková aktivita jako o prázdninách, ale pokusim se. Také se chci omluvit z obíhání.

HIATUS - 2.9 - 5.9

1. září 2014 v 20:44 | Marie2624
- doplnim -

Bohužel sem musím dát další hiatus. Jak víte - dneska začala škola. A naše škola naplánovala akci, co trvá od zítřka do pátku. Vrátím se až někdy v pátek odpoledne.
Doplňování novinek můžete očekávat asi v sobotu.
Omluvte mě z kontrol a z obíhání.