Srpen 2014

PRETTY LITTLE LIARS - Interview with Janel Parrish about 5x12 for Wetpaint

29. srpna 2014 v 17:30 | Marie2624 |  News, spoilers...

Druhý rozhovor s herečkou Janel Parrish a zase mluví o její smrt v PLL, ale i trochu o tom, jaké asi budou flashbacky. Tenhle rozhovor se mi zdá celkově lepší než ten s TV Line, protože tady se toho dozvíme víc.

KOPÍRUJTE PŘEKLAD SE ZDROJEM!

Wetpaint Entertainment: Stále truchlíme nad smrtí Mony! Opravdu byla jedna z nejlepších postav v Pretty Little Liars.
Janel Parrish: Nebojte se! Pořád jí budete mít. Jenom teď bude ve flashbacích. Ale pořád jsem pravidelná postava. Pořád budu v seriále.

Dobře, to je o trošku lepší. Nyní, jedna věc o Moně, která jí dělala tak přesvědčivou a to, že ona byla vždycky jeden krok před Lhářkami a dokonce o krok napřed před "A". Byla příliš chytrá! Takže co si myslíš, že tuhle sérii byla Monina fatální chyba? Jak to, že skončila mrtvá?
Myslím si, že její největší chybou bylo vytvoření té armády, protože tím udělala velmi veřejný postoj proti Alison. A to je to, co je nebezpečné. Kdyby jako dříve v soukromí byla hackerkou a nikdy nemluvila s nikým o svých pocitech, objevila by tu samou věc. Byla by krok před Alison. Myslím si, že byla tak pohlcená svým strachem a vztekem k Alison, že byla trochu nedbalá. Ale, řeknu to, v samotném konci vyhrála - a byla kvůli tomu zabita. Na konci to na to přišla.

Marlene King řekla, že plánovala Moninu smrt více než rok v scénaristické místnosti. Kdy ti bylo řečeno, že Mona umře?
Miluju to. Tak dobře to přede mnou tajila! Vlastně jsem to zjistila den před čtením scénáře. Zavolala mi a řekla mi, co se stane. Myslela jsem si, že už nemám práci, ale pak její další věta byla, "Neboj se, pořád máš práci. Jenom teď budeš ve flashbacích." Takže já řekla něco jako, "Dobře, úplně ti věřím.' Pokud jsem pořád součástí PLL rodiny, tak jsem šťastná.

Byla to zábava vidět reakcena její smrt při čtení scénáře?
Jo, každý byl smutný! Ale věci se uklidnily, když Marlene řekla, 'Nebojte se, ona nikam neodchází'. Ale reakce fanoušků byly také šílené. Zdá se, že hashtag #RIPMona je pořád trendem na Twitteru. Je to úžasné. A jsem docela ráda, když fanoušci říkají, že jim bude tak moc chybět. Mona konečně vyhrála u fanoušků a pak umřela (směje se). Je to vážně smutné, ale dělá to skvělý příběh.

Ona vážně vyhrála u fanoušků! Tato série byla o vykoupení Mony.
Jo a myslím si, že to dělá její smrt tak smutnou, Konečně byla na dobrém místě. Už se nebála a pomáhala holkám. Takže samozřejmě, že musela umřít!

Fanoušci také vážně zoufale chtějí vidět návrat Mony. Přišli s nějakými úžasnými teoriemi. Ta populární teorie je, že Mona má dvojče.
Oh vážně? Jsem tak polichocena. Mám pocit, jako že každý má dvojče, takže jsem ráda, že konečně i Mona nějaké dostala.

A to dvojče zabilo Monu - nebo Mona vlastně zabila svoje dvojče.
To je zajímavá teorie! Tuhle jsem vlastně ještě nikdy neslyšela.

Myslím si, že jenom chtějí Monu zpátky.
Ona bude zpátky. Jenom bude v seriále odlišným způsobem. Příště ji uvidíte, jak je ve flashbacku v Rosewoodu (směje se)

Je samozřejmé, že Lhářky budou potřebovat čas na zpracování Moniny smrti. Mohla bys nám říct cokoliv o těchto flashbacích? Budou s Lhářkami nebo případně s Alison?
Myslím, že všechny budou jiné a bude zajímavé sledovat Monu očima holek. Dělala tolik různých věcí, měla všechny ty odlišné osobnosti, takže všechno z toho uvidíte, což je skvělé. Myslím, že nám to pomůže líp pochopit Monu a možná budou v těchto záběrech do minulosti vyřešeny nějaké záhady, z čehož jsem vážně nadšená. Je to stejné, jako když jsme zjišťovali hodně o tom, co se stalo Ali v jejích flashbacích, takže si myslím, že flashbacky Mony budou důležité.

Také chudák Mike Montgomery!
Oh, já vím! On bude vážně smutný. Brzy s ním uvidíte vážně srdcervoucí scénu.

Vzhledem k tomu, že Mona na konci epizody opravdu na všechno přišla, takže otázkou je, co Mona věděla? Bude to hlavní otázkou série?
No, Mona je vážně chytrá. V epizodách, které přijdou, uvidíte, že začala nechávát stopy pro holky, aby zjistili, co se stalo. Mona to plánovala a to i těsně před její smrtí. Vždycky existovala šance, že se něco může stát, takže ona se připravovala na nejhorší. Jedna z největších záhad druhé poloviny 5. série bude to, co se stalo Moně? A holky budou muset poskládat stopy dohromady a zjistit, na co Mona přišla. Zabila Alison Monu? Zabila Alison Bethany? Tohle jsou také velice důležité otázky. Jsou tu všechny tyhle záhady, které obklopují Alison a holky na to musí přijít.

Nechala za sebou Mona něco, co by mohlo pomoci Spencer?
Ano. Budou tu stopny nechané ve Spenceřin prospěch.

Mluvme o finálním záběru Mony v kufru auta. To byla tak strašidelná scéna.
Jo, myslela jsem si, že to udělali nádherně. Naštěstí moje oči nemrkly. To pro mě bylo to nejtěžší! Snažit se nemrknout bylo vážně těžké. Ale konečný výsledek je tak strašidelný.

Víš něco o tom, kdo zabil Monu?
Já nevím, kdo přesně zabil Monu, a to jenom proto, že scénaristé jsou tak dobří ohledně tajení věcí. Ale mám svoje podezření a myslím si, že to byla Alison. Ali na konci vypadala trochu samolibě. Takže určitě mám svá podezření.

Takže to zní jako, že ti Marlene King neříká, kdo je "A", i když jsi v Pretty Little Liars mrtvá.
[Směje se] Ne! A také proto, že já jsem pořád v seriále, takže ona je chytrá. Takže pořád přicházím na věci na vlastní pěst jako všichni ostatní.

- KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

Co říkáte na smrt Mony? A celkově na epizodu 5x12? Kdo si myslíte, že je -A?

PRETTY LITTLE LIARS - Interview with Janel Parrish about 5x12 and Mona's Death

28. srpna 2014 v 11:53 | Marie2624 |  News, spoilers...

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Rozhodla jsem se přeložit rozhovor s Janel Parrish, která hraje Monu. Janel mluví hlavně o Moně a o tom, jak to s ní bude dál.

Kdo ještě neviděl 5x12, tak ať nečte tenhle rozhovor.

TVLINE| Byla jsem zklamaná z Moniny smrti, ale dělá to skutečnost, že byla tak trochu vykoupena, jednodušší?
Dělá a myslím si, že to je také to, co dělá její smrt tak zničující. Konečně si získala důvěru lidí, ne jenom důvěru holek ale i fanoušků. Nakonec se dostala pod kůži každýmu ... a pak umřela.

TVLINE | Neviděli jsme samotný napadení. Bylo v plánu ukázat víc?
Vlastně, víc z té rvačky bude viděno. Mona by neodešla bez boje a za to jsem na ní velice pyšná. Kdybych si mohla vybrat způsob, jak umřela, bylo by to přesně takhle - její boj do posledního dechu.

TVLINE | Alison se zdála být víc než trochu potěšena. Můžeš říct cokoliv o jejím dalším kroku?
Mmhmm, ten samolibý úsměv. Rozhodně to vypadalo jako že zabila Monu a víc bude rozvito, jak čas půjde. Ale reď, jo, vypadá to jako, že to Alison udělala.

TVLINE | Kvůli té scéně s tebou v kufru auta budou mít pravděpodobně něěkteří diváci noční můry. Jaké to bylo hrát mrtvou?
To bylo vážně děsivý, huh? Upřímně, většina z toho bylo jenom já, jak se opravdu moc snažím nemrknout. To se celou dobu dělo v mé hlavě: "Nemrkni! Nemrkni!"

TVLINE |Vzhledem k tomu, že jí uvidíme ve flashbacích, co jiného se dá říct?
Bude to pro danoušky vážně uspokojující získat více informací o Moně, protože ona byla taková záhada. Bude dobré podívat se na nějaké zpětné příběhy, které se jí týkají.

TVLINE | Takže pořád jsi pravidelnou postavou?
Yup! Pořád bude pravidelná postava, jenom jiným způsobem.

TVLINE | Uvidíme jí ve Vánoční epizodě?
Oh, ano, bude mít zábavnou část. Bude Duchem Vánoc minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Dostane se do problému s Alison a to v báječném kostýmu, možná dodávám.

TVLINE | Jak bude Monina smrt v přítomnosti ovlivňovat holky pohybující se vpřed?
Bude to největší záhada pohybující se až do druhé poloviny 5. série. Nejvíc to bude mít vliv na Hannu; jeden čas jí milovala. Jednu dobu si byli vážně blízké a vždy měli intenzivní vztah, ať už dobrý nebo špatný.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

Co říkáte na smrt Mony? Mě to teda dost naštvalo. Já měla Monu ráda, byla dobrá záporačka, takoovej konec si nezasloužila. Zato Alison mám ráda čím dám tím míň.

PRETTY LITTLE LIARS - Halloween special Promo

28. srpna 2014 v 11:25 | Marie2624 |  Promos, Sneak peeks, Videos...
A každý rok jsme byli zvyklý mít Halloweenskou epizodu, ale pozor - letos to bude jinak. 21. října bude Halloweenský speciál, ve kterém budou herečky mluvit třeba ohledně 5x12 a celkově o PLL. A tudíž epizoda 5x13 bude v prosinci a bude to vánoční epizoda.
btw. tahle ukázka vypadá dobře. Určitě to bude docela sranda.

PŘEKLAD:
# RIPMONA
K TWEETNUTÍ VAŠÍ REAKCE NA FINÁLNÍ EPIZODU POUŽIJTE HASHTAG #RIPMONA
Aria: Tohle nikdo nemohl přežít.
50 000 TWEETŮ ODEMKNE REAKCI JANEL PARRISH NA PLLReaction.com
Janel Parrish: Fanoušci si zaslouží odpovědi.
A PŘIPOJTE SE K LHÁŘKÁM A K HALLOWEENSKÝM TWEETŮM OD VŠECH FANOUŠKŮ
Shay Mitchell: Holky, řekli vám, kdo je -A?
Troian Bellisario: Jo, já vim.
Sasha Pieterse: Cože?!
V ÚPLNĚ NOVÉM HALLOWEENSKÉM SPECIÁLU V ÚTERÝ 21. ŘÍJNA

PRETTY LITTLE LIARS - Janel Parrish Reaction about 5x12

28. srpna 2014 v 11:03 | Marie2624 |  Promos, Sneak peeks, Videos...
Tohle je reakce Janel Parrish na včerejší fatální finále.

PŘEKLAD:
Janel Parrish: Ahoj, lidi, tady Janel Parrish. Doufám, že si užíváte fatální finále Pretty Little Liars. Byli jste taky tak překvapený jako já? Protože já nemohla uvěřit, když mi Marlene King řekla, co se bude dít ve finále. Ale nebojte se, PLL fanoušci, nikdo opravdu z Rosewoodu neodejde. Já budu zpátky v další sérii ve flashbacích.

- překlad kopírujte se zdrojem!

* Co říkáte na epizodu 5x12 neboli fatální finále?

PRETTY LITTLE LIARS - 5x12 'Taking This One To The Grave' ~ ONLINE AND DOWNLOAD

27. srpna 2014 v 1:00 | Marie2624 |  PLL - Online and Dowload - Season 5

ONLINE WITH CZ SUBTITLES / ONLINE S CZ TITULKY: TADY
DOWNLOAD WITH CZ SUBTITLES / KE STAŽENÍ S CZ TITULKY: TADY
DOWNLOAD WITHOUT SUBTITLES / KE STAŽENÍ BEZ TITULKŮ: TADY
CZ SUBTITLES / CZ TITULKY: TADY
ENG SUBTITLES / AJ TITULKY: TADY

PRETTY LITTLE LIARS - 5x12 'Taking This One To The Grave' ~ SPOILERS

26. srpna 2014 v 21:37 | Marie2624 |  News, spoilers...

Rozhodla jsem se, že přidám nějaké ty spoilery k tomu, co se bude dít v 5x12. Nevim na 100%, jestli je všechno pravdivý, ale tak pokud Marlene King nelhala...

5x12 - Taking This One to the Grave
- Někdo v této epizodě zemře. Je na výběr z těchto lidí: Aria, Caleb, Alison, Emily, Paige,Toby, Mona, Lucas, Hanna, Ezra, Spencer, Melissa.
- Gabriel Holbrook někoho zatkne.
- Toby se už objeví v policejní uniformě.
- V této epizodě už probíhají přípravy na Vánoce.
- Marlene King sama řekla: "Epizoda začne Díkuvzdáním a tím, že se stalo něc hrozného. Pak uvidíme flashback událostí před 36 hodinami a uvidíme, jak se tahle katastrofa stala. "Je to vražda -- někdo je mrtvý a někoho zatknou."
- Objeví se máma Mony, která se jmenuje Leona.
- Lhářky navštíví Monu a budou od ní chtít pomoc.
- Alison bude na detektoru lži.
- Alison se dopustí konečné zrady tím, že se dobrovolně nabídne, aby byla zkoušena detektorem lži.
- Alison si začíná budouvat vlastní armádu.
- Bude scéna, ve který budou Mona a Spencer v Radley převlečené za sestřičky.
- Bude scéna s Emily a Alison, která se ji bude snažit zaměstnat, ale Ali to prokoukne.
- Holkám přijde SMSka od -A: "Všechno je to vaše chyba. -A
- Gabriel Holbrook bude reportérům říkat: "Množství krve v domě naznačuje, že zranění oběti byly fatální. Určili jsme to jako vraždu."
- Hanna bude Calebovi v něčem lhát. A Caleb odhalí tajemství týkající se Hanny.
- Ezra bude objímat Ariu.
- Objeví se Paige, Ezra a Caleb.
- Aria bude mít scénu s Gabrielem Holbrookem.
- Ezra přinese Arii koláče.
- Objeví se strážník Barry.
- Někdo z Emilyiny minulosti učiní nečekaný a smělý krok.
- Aria a Ezra se sejdou a její rodiče se možná konečně s míří s faktem, že učitel randí s jejich dcerou.

- všechny spoilery kopírujte se zdrojem!

PRETTY LITTLE LIARS - 5x12 'Taking This One To The Grave' ~ SNEAK PEEK #4

26. srpna 2014 v 20:59 | Marie2624 |  Promos, Sneak peeks, Videos...
V posledním sneak peeku se Hanna a Caleb snaží zapojit ty vánoční světýlka a Emily tam celá rozradostněná přijde a poradí jim. Třeba je šťastná ohledně Paige. A jinak mě dostává ta hláška Hanny :D

PŘEKLAD:
Caleb: Který nejde?
Hanna: Všechny. Já nevim.
Emily: Zkus ty červený, ty vždycky vypadávají. Říkala jsem ti to. Vyzdobme chodby a falalala.
Caleb: Co se s ní děje?
Hanna: Přečti si její prsa, ta holka miluje Vánoce.

PRETTY LITTLE LIARS - 5x12 'Taking This One To The Grave' ~ SNEAK PEEK #2

26. srpna 2014 v 20:59 | Marie2624 |  Promos, Sneak peeks, Videos...
V tomhle sneak peeku Caleb a Hanna hlídají, zatímco Mona a Spencer jsou uvnitř. Jenomže pak přijede Gabriel Holbrook.

PŘEKLAD:
Hanna: K sakru! Máme společnost.
Mona: H, použij svůj kod, prosím.
Hanna: Jako vážně? Červené světlo. Slyšíš mě?
Mona: Jsme uvnitř.
Hanna: Červený světlo jako že tu je policajtovo auto.

PRETTY LITTLE LIARS - 5x12 'Taking This One To The Grave' ~ SNEAK PEEK #3

26. srpna 2014 v 20:59 | Marie2624 |  Promos, Sneak peeks, Videos...
Třetí sneak peek je s Ali a Emily. Jsou v domě Emily a baví se spolu. Pak Ali požádá o čaj a Emily pro něj jde a Alison toho využije a přečte si v Emilyině mobilu SMSku od Hanny. Takže je jasný, že Emily měla Alison jenom zaměstnávat.

PŘEKLAD:
Alison: Není ti žádná možnost, že tě kamarádky nechají kamarádit se se mnou. Jestli to je to, co chceš.
Emily: Dělám svoje vlastní rozhodnutí. Není to skupinové hlasování.
Alison: Celý den je mi chladno. Máš nějaký čaj?
Emily: Camille.
Alison: Tvoje máma nikdy nenakupuje na poslední chvíli. Máš zprávu od Hanny. Chce vědět, jestli mě pořád zaměstnáváš. Jsem -A, ne?
Emily: Já nevim. Jsi?

PRETTY LITTLE LIARS - 5x12 'Taking This One To The Grave' ~ SNEAK PEEK #1

26. srpna 2014 v 20:59 | Marie2624 |  Promos, Sneak peeks, Videos...
První sneak peek je s Alison, která je na policejní stanici u detektoru lži. Jsem zvědavá, co se všechno prozradí (teda jestli není tak dobrá, aby dokázala přechytračit o detektor).


PŘEKLAD:
Policista: Zeptáme se tě na sérii otázek, o kterých víme, že jsou pravdivé. A pak se tě zeptám na otázky, na které neznáme odpověď. Reakce tvého těla nám řeknou, jestli jsi k nám upřímná nebo ne.
Další policista: Jste si jistý, že nemáme čekat na Tannerovou?
Policista: Když říkáš pravdu, tak používáš svojí paměť. Když lžeš, tak používáš svojí představivost. Senzory poznají tu změnu. Rozumíš, jak to funguje? Odpověz slovně.
Alison: Rozumím.
Policista: Takže začněme. Sedíte?
Alison: Ano.
Policista: Jakou barvu má tvoje tričko?
Alison: Bílou s růžovými květinami.
Policista: Řekni celé svoje jméno.
Alison: Alison Lauren DiLaurentisová.