Duben 2014

THE VAMPIRE DIARIES - 5x20 'What Lies Beneath' ~ WEBCLIP

30. dubna 2014 v 17:15 | Marie2624 |  Sneak Peeks, Promos...
Objevil se první sneak peek k epizodě 5x20 'What Lies Beneath'. Luke tam dělá nějaké kouzlo či co a moc mu to nejde. Snaží se pomocí kouzla vyhledat Enza, ale nejde mu to, protože Enzo je mrtvý, ale to Dmaon zatím neví.


THE VAMPIRE DIARIES - 5x19 'Man on Fire' ~ REHASH

30. dubna 2014 v 17:11 | Marie2624
Rekapitulace s Ariele Kebbel. Ariele to zase pěkne zrekapitulovala.
Jinak se omlouvám, že moc nepřidávám články. Ale pokusim se to napravit, když zejtra je státní svátek a v pátek má naše škola ředitelský volno.


PRETTY LITTLE LIARS - ON THE SET ~ 5x03

28. dubna 2014 v 21:37 | Marie2624 |  Behind the scenes - season 5

Tohle je prvních 10 fotek z natáčení 5x03. Na natáčení samozřejmě byla Sasha (Alison) a objevila se i herečka, co hraju paní Hastingsovou. Také Lucy Hale se objevila.

FI7WYQDb w5ZscaKR Z8HPClwr D28TET7N hBFW7lGZ

sFXbasgb D17DXWr5 VKKlijhP 716XBH4o lvJlzKdfPRETTY LITTLE LIARS - Maybe will be Pretty Little Liars movie?

27. dubna 2014 v 21:17 | Marie2624 |  News, spoilers...

Umírám bez mé týdenní dávky Pretty Little Liars! Co nejdříve potřebuji aktualizaci o Rosewoodu!
Měla by sis radši kvůli této aktualizaci sednout, protože pro vás máme nějaké VELKÉ novinky - no vlastně to jsou nějaké novinky z velké obrazovky! Všichni víme, že PLL fanoušci chtějí ukončit seriál filmem plným záhad a při kterém vám bude klesat pusa, a hádejte co? Takže tvůrkyně Marlene King! "To vždycky bylo konečným cílem, že to skončí životem v jednom prostředí a začne jiným životem ve filmu. Miluji to." A producentka exkluzivně prozradila E!, že nechce, aby to byl film udělaný pro televizi. Mluvíme tu o stříbrném plátně, lidi! "Chceme, aby to byl film v kinech!Velký, velký, velký zahajovací víkend se všemi těmi fanoušky PLL. Byla by to taková zábava. A dostali bychom se také k velkým věcem," směje se. Pojďme to uskutečnit, lhářky!

-kopírujte se zdrojem!

Wow, to je podle mě úžasný, já bych chtěla, aby byl i PLL film :) A kdyby se pak i vysílal v českých kinech, tak bych byla nejradši.

THE VAMPIRE DIARIES - Finale preview and more

26. dubna 2014 v 21:52 | Marie2624 |  Spoilers...

PŘED FINÁLOVÉ EPIZODY | Jak Poutníci postupují se svými plány, Stefan a Elena vytvoří mentalitu "my-proti-světu", prozradila výkonná producentka Caroline Dries. "Budou se muset opřít o toto silné spojení, aby se přes to dostali." Mezitím, Bonnie dělá "odvážné rozhodnutí" ohledně velkého dilema Druhé strany, Dries nám připomíná, "Vždycky tu je oběť, a její vztah s Jeremym bude určitě jednou z věcí, co všechno komplikuje." Pokud jde o Stefana a Carolinino nepopíratelné... něco, Dries podporuje trpělivost: "Naším plánem je nechat toto přátelství vyvíjet přirozeně a sledovat, co se stane, když se pocity začínají objevovat, někdy velmi pomalu a ještě z jedné strany a jak se začnou komplikovat věci."

FINÁLE 15. KVĚTNA - Finální hodina 5. série vrcholí totální bitvou o Mystic Falls -- proti Poutníkům, samozřejmě. Kromě obvyklé "krve, smti a slz," Caroline Dries říká, abychom se připravili na další setkání s "tvářemi, které přes série chyběli." (Je to pravda, řekla "přes série") Také slíbila, že finále "skončí v pravém stylu Vampire Diaries, a to s ohromujícím cliffhangerem, který nás nechá si říkat, 'Počkat, co? Ne. Řekněte mi, že se to nestalo."

-kopírujte se zdrojem!

- Já se na finále moc těšim a doufám, že bdue fakt tak skvělé, jako Caroline Dries říká. Těšim se na setkání s postavami, které přes série chyběli, jsem zvědavá, kdo se objeví.

THE VAMPIRE DIARIES - 5x22 'Home' ~ PHOTOS

25. dubna 2014 v 22:22 | Marie2624 |  Stills, Photos....
Objevili se konečně fotky k finální epizodě 5. série. Damon by měl být zlomený po nějaké tragédii. Jsem zvědavá, co se mu stane. Také bude nějaké to úmrtí a to by mě vážně zajímalo, kdo to bude. Chudák Tyler, nechtěla bych být takhle ovládaná Poutníky.

IUJHdj8Z Un5HMCt6 1YeMLZMj TO81FLBf

HPCefLtF 8S3Yt7By 7VlDvyhO J9fuR63S

NcXAhthx ttaYy6lj WHBvWxA3

THE VAMPIRE DIARIES - 5x22 'Home' ~ SYNOPSIS

25. dubna 2014 v 22:20 | Marie2624 |  TVD - Synopsis Season 5
VÝBUŠNÉ FINÁLE - Se zlomeným srdcem po nečekané tragédii, Damon se zaměřuje na to dát sám sebe dohromady, zatímco tlačí na Bonnoe více než kdy jindy, aby našla způsob, jak zastavit rozpad Druhé strany. Elena bere věci do vlastních rukou a požaduje, aby jí Liv a Luke pomohli, ale Liv odmítá spolupracovat, dokud jí Caroline neposkytne nějakou osobní motivaci. Šerifka Forbesová je zděšena, když Markos použije násilí proti Tylerovi/Julianovi, aby dokázal, že Mystic Falls je teď pod kontrolou Poutníků. Když má novou informaci od šerifky Forbesové, Damon se objeví s nebezpečným plánem, který se opírá do zlomku poslední sekundy o Jeremyho a Matta. Livina drsná poznámka týkající se Stefana dostane od Caroline překvapivou emocionální odezvu. Když se podmínky na Druhé straně zhoršují, Bonnie má možnost vyrovnat staré účty. Nakonec, Damonlv plán způsobí masivní explozi v Mystic Falls a každý je dohnán ke zmatku, zanechání stopy hrdinství, obětování, úlěvy a zoufalství.

-kopírujte se zdrojem!

THE VAMPIRE DIARIES - 5x20 'What Lies Beneath' ~ PROMO

25. dubna 2014 v 16:12 | Marie2624 |  Sneak Peeks, Promos...
Promo k epizodě 5x20. Vypadá to na dost zajímavou epizodu. Caroline, Stefan, Elena a Damon pojedu na chatu, která patřila otci Caroline. Budou se tam schovávat. Damon se nakonec dozví Stefanovo a Elenino tajemství.
Já se teprv teď jdu kouknout na 5x19 :)

PŘEKLAD:
Stefan: Několik starověkých čarodějů by chtělo vypít naši krev.
ČTVRTEK
Damon: Ty, já a naše expřítelkyně pojedeme na tajný výlet.
Stefan: To zní skvěle.
CHATA NA SAMOTĚ
Damon: Útulný.
SEXUÁLNÍ NAPĚTÍ
Damon: Měl bych se ti vyhýbat.
Elena: A je to to, co pořád chceš?
VRAH NA SVOBODĚ
Markos: Najděte mi ty dvojníky!
Damon: Slyšíte to?
CO BY SE MOHLO POKAZIT?


THE VAMPIRE DIARIES - 5x19 'Man on Fire' ~ ONLINE AND DOWLOAD

25. dubna 2014 v 6:52 | Marie2624

ONLINE WITH CZ SUBSTITLES / ONLINE S CZ TITULKY: TADY
DOWLOAD WITH CZ SUBSTITLES / KE STAŽENÍ S CZ TITULKY: TADY
DOWLOAD WITHOUT SUBSTITLES / KE STAŽENÍ BEZ TITULKŮ: TADY
CZ SUBSTITLES / CZ TITULKY: TADY.
ENG SUBSTITLES / AJ TITULKY: TADY

PRETTY LITTLE LIARS - ON THE SET ~ 5x02

24. dubna 2014 v 21:03 | Marie2624 |  Behind the scenes - season 5

Tentokrát jsou to fotky z natáčení 5x02. Fotek se neobjevilo moc, k 5x01 se jich objevovalo rozhodně víc, Líbí se mi ta fotka se Shay a tím psem. Taky je vidět, že se v 5. sérii bude častějš objevovat Veronica Hastingsová, protože se objevuje na dost fotkách. A jsem ráda, že se objeví i Toby :)

Tk1caeof Eygarb8k Jym74zac Xsdjvhqi

Cnm3ebvg Ay4oqroh Epxgz3bp Hpqd39wy