PRETTY LITTLE LIARS - ROZHOVOR S OLIVEREM GOLDSTICKEM

30. srpna 2013 v 18:47 | Marie2624 |  News, spoilers...


TVLINE: Musím k vám být upřímná, mám pocit, že jsem ve stejné situaci, jako jsem byla minulý rok s vámi hned po velkém "Toby je A" odhalení...
Oliver Goldstick: Nejsi. Slibuji ti, že nejsi. Ujišťuji tě, že tam je něco, co se děje s Ezrou. Děje se tam něco velmi reálného. Nemůžu dát moc informací, ale můžu vám říct, že se to velmi skvěle vyvine v 4B (zimní série). A Aria je v nebezpečí - dobře, ony všechny, ale hlavně Aria.

TVLINE: Takže, potvrzujete, že to není falešná stopa?
Oliver Goldstick: Ano, je tu něco, co má být odhalené a odhalí se v 4B. Myslím, že tím říkám, že se to bude stupňovat a bude to víc výbušné a ohromující.

TVLINE: A to všechno začíná v 4B nebo v Halloweenském speciále?
Oliver Goldstick: Vzhledem k povaze této Halloweenské epizody, tajemství Ezry se nepohne moc dopředu; je to samostatná epizoda... Pokud jde o šokující odhalení z minulé noci, staví se to na tom, aniž by se dostalo vysvětlení. Staví se to na Ezrově provinění, že je "A", ale nevysvětluje to moc otázek, které budete mít jako publikum. Musíte si počkat na 4B.


TVLINE: Měli bychom z finále přijít s myšlenkou, že je Ezra "A" nebo je v "A" týmě?
Oliver Goldstick: To nemůžu prozradit, ale můžu říct, že jste v opravdu horkém území a jste velmi blízko.

TVLINE: Mě tohle všechno dává smysl, protože "A" začalo s mučením poté, co Ezra přišel do Rosewoodu. Co nedává smysl je to, jak moc slušný byl a jak moc miloval Ariu.
Oliver Goldstick: Slyším tě a můžeme odpovědět emocionálně uspokojujícím způsobem. Každý si je tu toho velmi dobře vědom, protože tohle je vztah, který je hluboce romantický. Jsou spřízněné duše, a my jsme toho do nich tolik investovali. Budeme schopný vysvětlit vám nějaké věci.

TVLINE: Ezra byl už od prvního dne nabízený jako "koncovka", takže co o tom můžete říct teď? Zdá se, že to určitě bude mít vliv.
Oliver Goldstick: Ach, ovlivňuje to - ve velkém stylu! [Směje se] Ne teď, ale budete stát a říkat si, "Jé probůh, co se děje?! Jak může tato osoba žít dvojí život?" Co vy vážně zjistíte, je celý ten Jekyll a Hyde faktor - rozhodí to vaší mysl.

TVLINE: Řekněte něco o vývoji nápadu, že půjdete s Ezrou tímto směrem.
Oliver Goldstick: Věděli jsme to od začátku této série. Když Ezra a Aria nebyli spolu, trochu jsme je sledovali a mapovali jako pár - v podstatě má mikročip jako psi! Měl ho od té doby, co jsme začali show. Také, víme, kde byl, a není to vždycky dobré místo. Někdy jedl v popelnici! [Smích] Vážně jsme tohle sledovali.

POKRAČOVÁNÍ ROZHOVORU V CELÉM ČLÁNKUTVLINE: Zjistí něco fanoušci, kteří se vrací zpátky k seriálu, aby sledovali, proč je Ezra "A"?
Oliver Goldstick: Můžu důrazně odpovědět: Ano! Tohle není blbost; tyhle věci byli plánovány. Jemně jsme do seriálu dávali náznaky a můžete je sledovat, a doufejme, že v 4B budete moci pomoct nám vyřešit tuto skládačku.

TVLINE: Co to znamená pro Ezru a Ariu jako pár v 4B? A co to znamená pro Jakea?
Oliver Goldstick: Jake se vrací, a bude to velmi komplikované. Víme, že mu na ní záleží a jí na něm také, a víc než cokoli jiného, on si dělá starost o její blaho, protože když se potkali, byla pod nátlakem... Takže její nátlak se stupňuje v 4B, a on jí chce zoufale chránit, ale ona ho nenechá - protože má Ezru, že?! [Směje se]

TVLINE: Podle paní Grunwald je Alison živá. Bylo tohle definitivní odhalení?
Goldstick: Není definitivní, je to jen návrh od někoho, kdo s ní té noci jednal...

TVLINE: Pokračují holky v misi, aby našli Ali?
Goldstick: Ano...

TVLINE: Co můžete říct o identitě druhé Červenokabátnice?
Goldstick: To je opravdu stále problémem. Lidé přišli k závěru, že tam musí být víc než jedna osoba; musí tu být "A" tým , nakonec. Ale my neříkáme, že to je nutně pravda, je to jen velmi odůvodněná teorie.

TVLINE: Mluvte o tom, co se stane poté, co je Caleb v Ravenswoodu, co ho tam udrží?
Na konci Halloweenské epizody je zvrat, který poskytuje pro Caleba přesvědčivý důvod, aby alespoň dočasně zůstal a prozkoumal, co se tam sakra děje. Týká se to jeho; není to o Alison nebo Hanně.


TVLINE: Co dalšího můžete prozradit o Halloweenském speciálu?
Je to vážně vtipné a šťavnaté. Dostanete víc epizod o paní Grunwald a Alison - nějaké skvělé odpovědi. Dostanete vystupňování, zda podezříváte Ezru, že je Ten Prohnaný! [Směje se] Je to opravdu dobrý výkon Alison, protože Lhářky mají každý důvod věřit, že je pořád s námi. Pokud bude ve městě na tento svátek, neodejdou, dokud ji nenajdou.

KOPÍRUJTE JEDINĚ SE ZDROJEM!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 veryss veryss | Web | 30. srpna 2013 v 18:53 | Reagovat

už se těším na další díly! :D

2 Monča | Mortalinstruments-fans.blog.cz Monča | Mortalinstruments-fans.blog.cz | Web | 30. srpna 2013 v 18:53 | Reagovat

skvelý rozhovor :)

3 Becca Becca | Web | 30. srpna 2013 v 20:32 | Reagovat

Wow, z tohoto rozhovoru usuzuji, že to bude ještě dost zajímavé... už se těším! :33

4 gleek gleek | E-mail | Web | 30. srpna 2013 v 23:13 | Reagovat

omg..dneska jsem se koukala na tu epizodu.. a napadlo už mě to v první sérii, že by to mohl být Ezra..ale prostě ne! jeho postavu miluju..a on nemůže být v A týmu,prostě ne..takže jsem zvědavá jak se to vyvine!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama