PRETTY LITTLE LIARS - ROZHOVOR S MARLENE KING O 4x12 A ZIMNÍ SÉRII

31. srpna 2013 v 18:52 | Marie2624 |  News, spoilers...
Tenhle rozhovor s Marlene je vážně dobrý. Docela se rozpovídala a nemůžu se dočkat 4B :)

Omlouvám se, jestli je někde špatný překlad. U jednoho slovo jsem si vůbec nevěděla rady - Uber "A", takže jsem to překládala jako Hlavní "A", ale nevím, jestli to je dobře, takže mě kdyžtak opravte.

KOPÍRUJTE JEDINĚ SE ZDROJEM!

ENTERTAINMENT WEEKLY: Za prvé, tohle finále spustilo milion fanouškovských teorií, které se vrací až z pilotního dílu.
Marlene King: Každý záběr v naší show - nejmenší věc malování A na tabuli za Ezrou nebo dopis nebo mapa - naši fanoušci se budou prověřováním snažit urvat všechno, a budou dávat všechny kusy skládačky dohromady.

Entertainment Weekly: Někteří lidé tvrdí, že Ezra je vážně dobrý, a že to jen dělá, aby chránil Ariu. Takže v tomto bodě, je Ezra špatný? Je toho strůjcem?
Marlene King: Nemůžu odpovědět a nechci odpovědět. Věděli jsme, že tohle přijde, protože odhalení Tobyho a nakonec zjištění, že to dělal pro vyšší dobro, jak tomu říkáme, někteří fanoušci ten nápad montují pro Ezru, a někteří si myslí, že je Uber "A" (překlad asi Hlavní "A"), a o tomhle bude 4B; je to o rozpletení toho příběhu a o dávání tomu větší význam a případném uzavření.

Entertainment Weekly: Je Hlavní "A" to, jak bychom mu měli říkat?
No, je tam Hlavní "A", řeknu to. Je tam Hlavní "A" a jeden by po dokoukání 4x12 nevěřil, že Ezra je legitimním kandidátem na Hlavní "A".

EW: Pokud jde o hieararchii, máme Hlavní "A" a pak všechny ostatní -
Mona byla Původní "A" a to je pravda. Mona byla Původní "A" a vysvětlila to v epizodě - myslím, že to bylo finále - že byla Původní "A" a když byla v Radley, abych tak řekla, Hlavní "A" jí nabídla dohodu - "Pomůžu ti dostávat se dostávat do a mimo Radley, když mě necháš hrát tvojí hru s tebou" - a pak jí Hlavní "A" sebrala tu hru.

EW: V posledním finále jsme viděli Monu říkat, že se hlásí osobě, která v době, kdy jsme si mysleli, že je Red Coat, ale Mona nevěděla, jak ta osoba vypadá.
Mona věřila, že Hlavní "A" je Red Coat, což je proč ona poukazuje na Hlavní "A" jako ona. Říká, "Nevím, kdo je."

Takže Red Coat je úplně jiná osoba než Hlavní "A"?
Pravděpodobně. Také to bude prozkoumáno v 4B. 4A (letní série) odvedla skvělou práci pro zahájení 4B. Myslím, že odhalení Ezry bylo tak obrovské, že spoustu lidí nemluví o tom, co jsme se dozvěděli o noci Alison, že jí paní Grunwald vytáhla z hrobu naposled co ji viděla, že byla velice naživu.

Správně! A určitě v Halloweenské epizodě zjistíme, jestli je Ali živá nebo mrtvá, správně?
Ano.

Ale Alisonina zkušenost s "A" existovala už před jejím létem v Cape May, takže v té době byla "A" Mona?
Ano.

Za jak dlouho jste vy všichni ve spisovatelské místnosti věděli, že se stane tohle odhalení Ezry?
Začali jsme o tom mluvit, když jsme dělali rozhodnutí odhalit Monu jako Původní "A".

Takže jste na tom nějakou dobu pracovali.
Vždycky to bylo vzadu v naší hlavě, dokonce jsme šli zpátky k pilotnímu dílu, protože on byl taková zralá postava. Byl vždy zajímavý, ukázal se, když se začali textovky objevovat. Aria koukala na plakát s Ali v tom baru, když on se jí představil, velmi často byl na zajímavých místech ve správnou dobu. Takže spoustu fanoušků má brzo tuto teorii, že Ezra byl v A teamu, takže jsme vždycky psali s tím, že jsme to měli v hlavě.

SPOUSTU DALŠÍ ODPOVĚDÍ UVIDÍTE V CELÉM ČLÁNKU :)Zmínila jste se, že tohle všechno bude v 4B přezkoumáno. Dostaneme se k odhalení Ezrovi motivace?
Ano. Viděla jsem některé fanoušky komentovat, že to nedává smysl, co by byla jeho motivace a my úplně souhlasíme. Fanoušci si zaslouží znát odpověď a my jí jim dáme v 4B.


V této chvíli, nevíme, jestli Ezra byl ve vztahu s Ali a nemusíme nutně vědět, jestli byl ten, kdo jí pohřbil, je to tak?
Je to tak.

Ví někdo, co Ezra dělá? Protože Mona neznala tvář osoby, které podávala zprávy. Ví to někdo?
No, odpověď je ano. Zjistíte kdo, je tu aspoň jedna osoba, která to ví, možní víc než jedna, a identitu této osoby zjistíte v 4B.

Hlavní "A" platí lidem a to dává motivaci lidem, aby se připojili nebo pomáhali -A teamu.
Víme, že je Fitzgerald; jeho rodina má spoustu peněz. Lidi si říkají, "Jak může být "A" všude?" a rozhodně jsme vám to v 4x12 ukázali.

Uvidíme pak nějak víc mámu Fitzgeraldovou?
Oh! No, možná.

Jak dlouho bude holkám trvat, než zjistí to, co jsme my zrovna zjistili?
Děláme ty příběhy právě teď a natáčíme ty epizody taky teď, a jedna z Lhářek začne brzo něco tušit, ale je těžké to dokázat a nikdo nechce jít k Arii a říct,"Láska tvého života je Hlavní "A"," takže to bude cesta.

Je tu další otázka: Opravdu miluje Ariu? Věděl, že byla kamarádka Ali? Protože v pilotním díle se jí ptal na Ali.
Byl na pohřbu Ali, což je zajímavé, protože údajně neznal Ali, ale na pohřbu říká Arii, "Byla to tvoje kamarádka?" a Aria říká, "moje nejlepší."


Ale můžeme předpokládat, že když jí poprvé potkal, neplánoval to?
Nic bych nepředpokládala, a myslím, že je tu velmi bohatý Ezrův příběh, který ještě diváci neviděli a uvidí ho v 4B. Myslím, že pro lidi bude hodně zábavné poznat tuto stránky Ezry.

Pro vás všechny, je jeho vztah s Ariou skutečný?
Myslím, že si musíte počkat a uvidíte to. Myslím, že to bude zábavné v 4B odpovídat na tuto otázku dramatickým způsobem.

Co můžete říct o teoriích, že Red Coat je vlastně dobrá síla, co se snaží pomoct Lhářkám?
Spencer řekla, že si myslí, že Red Coat byla Ali a pokud půjdete zpátky a kouknete se na epizodu, kdy jdou do Ezrova doupěte, někdo je pozoruje za tím obrazem a vy vidíte velmi pěkně modré a známé oko. Jeden by se mohl rozhodnout, že Red Coat byla Ali.

A Hlavní "A" věří, že je Ali naživu. To řídí tohle všechno, že?
Ano, a on jí sledoval.

Lidé mluví o tom, že v "A" vlaku z minulého roku se Ezra ukázal tak brzo po tom, co byla Aria skoro zabita. Je za tím Ezra nebo ho Wilden naštval tím, že jde po jeho holce?
No, myslím, že tam jsou dvě osoby, co tam pracují. Je tu Hlavní "A" , ale také tam byli členové N.A.T Clubu, takže mohli bojovat ve vlaku s nemesis, který/á měl/a touhu ublížit Lhářkám.

Když už mluvíme o N.A.T. clubu, uvidíme ve 4B Wrena a Melissu?
Ještě ne. Oba herci pracují na jiných věcech, takže právě teď nežijí v našem světě, ale my se moc snažíme udržet tyto postavy naživu.

Mluvme o Maggie: Byla samostatná věc úplně mimo Hlavní "A", nebo v tom hraje nějakou roli? Zjistíme to?
Jo, uvidíme víc Maggie v 4B.

Byli černé obleky něco, co bychom měli uznat?
Je to stopa. Později se to vyplatí.

Jiná záhada: Dostaneme se hlouběji k tomu, kdo zabil Wildena?
Ano! Ano, určitě.

Ve 4B?
Myslím, že "Je Ali naživu?" vážně převezme řízení nad 4B a "Kdo je Hlavní "A"?" a "Je Hlavní "A" blízko k nalezení Ali, takže jí musíme najít první", to převezme řízení nad 4B a to na chvíli trumfne všechny tyto záhady.


Takže můžeme očekávat nějaké flashbacky s Ezrou?
Jo! No, Hanna něco vzala z doupěte, když tam vcházeli a to něco je odhalené v premiéře 4B a pro holky se to stane skvělým prostředkem, aby zjistili víc odpovědí o Hlavní "A" a Alison.

Vždycky měl Ezra lidi na to, aby dělali špinavou práci? Nasadil si někdy rukavice nebo měl špinavé ruce, abych tak řekla?
Budete to muset vidět!

Paní Grunwald zmínila zrádce mezi holkami a fanoušci šílí s teoriemi o Arii. Co na to říkáte?
aždý je v Rosewoodu podezřelý. Řekněme, že hodně, ale je to pravda. Každý je v Rosewoodu podezřelý. A vždycky říkáme věci tak, jak se zdají být. Hodně se tímto tématem bavíme.

Když mluvíme o podezřelých, co se děje s paní D.? Zůstavá Emily pořád s ní?
Myslím, že byla z paní D dostatečně vystrašená, aby se odstěhovala; myslím, že bydlí u Spencer.

Můžeme očekávat nějaké odpovědi na to, proč paní D nahání tolik hrůzu?
Ano. Ano. Určitě.

Skončeme u nápovědy k Ravenswoodu. Co to znamená proo Haleb, a co můžete prozradit o tomto komplikovaném městečku?
Je to komplikované městečko. Ve dne vypadá jako krásné místo k životu, ale jak slunce zapadá, tak má jinou příchuť, stín vážně padne na město, a my si to tolik užíváme. Jsou tam takové jedinečné, bohaté, vynikající postavy. Zrovna jsme natáčeli první epizodu a je to smutné loučení pro Hannu a Caleba, ale herci jsou opravdu nadšeni z této cesty, kterou se Tyler Blackburn (Caleb) ubírá, a my necháváme dveře otevřené. Rosewood a Ravenswood jsou od sebe vzdálený 90 minut cesty a my necháváme dveře otevřené, pokud jde o příběh, který děláme. Jsme vážně nadšeni z této temné a víc strašidelné stránky, kterou přivádíme s Ravenswoodu k životu.

KOPÍRUJTE JEDINĚ SE ZDROJEM!
Tenhle rozhovor jsem překládala vážně hodně dlouho.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Becca Becca | Web | 31. srpna 2013 v 19:06 | Reagovat

Zjistíme, zda je Ali živá nebo mrtvá? No wooow, snad je živá... :'DDD Jinak, celý rozhovor je opravdu zajímavý! ;)
PS: Já dělám i designy na objednávku! Můžeš se kdykoliv zapsat, nebo poslat objednávku rovnou na mail... :)))

2 S&D S&D | Web | 31. srpna 2013 v 22:55 | Reagovat

úžasný rozhovor :)) pll máme moc rádi! :) jsem zvědavá jestli Ali je živá:))

3 Alexia Alexia | Web | 1. září 2013 v 12:00 | Reagovat

Naozaj skvelý rozhovor :-) už sa neviem dočkať :-)

4 Nina Nina | Web | 1. září 2013 v 12:15 | Reagovat

Super,že jsi to celé přeložila.
Chci se zeptat 4B je Hallowenská epizoda? :)
Pořád doufám,že se to s Ezrou nějak vysvětlí..

5 Carry* Carry* | Web | 1. září 2013 v 13:32 | Reagovat

moc ráda spřátelím, jdu si tě zapsat. :)

6 - A | ultimate-prettylittleliars.blog.cz - A | ultimate-prettylittleliars.blog.cz | Web | 1. září 2013 v 15:50 | Reagovat

Ahoj. Chcela by som sa ťa niečo spýtať. Mám pre teba taký menší návrh: "Nechcela by si spolupracovať na mojej stránke o Pretty Little Liars? O čo by v tej spolupráci išlo: Vidím, že veľmi dobre prekladáš články, ktoré sú preložené fakt dokonale. Nechcela by si prekladať články o Pretty Little Liars aj na mojej stránke? Pretože ja zháňam práve niekoho, kto by sa tým zaoberal.  Ak by si chcela môžeš vyplniť prihlášku na stránke: http://ultimate-prettylittleliars.blog.cz/1308/hladam-niekoho-kto-sa-bude-starat-o-preklady-clankov-tykajucich-sa-pll-a-facebookovu-stranku-blogu
Dôvod prečo zháňam niekoho: Preto, lebo ja na to nemám čas. Veci o PLL je strašne veľa, niekedy sa k tým prekladom ani nedostanem. Budem rada, ak mi odpíšeš na moju stránku, ako si sa rozhodla. Samotné rozhodnutie nechávam na teba :)

7 gleek gleek | E-mail | Web | 1. září 2013 v 18:27 | Reagovat

panejo, to je ale dlouhý rozhovor, muselo ti to dát práci..jinak jsem strašně zvědavá na toho Ezru! furt doufám, že se to všechno nějak "vysvětlí"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama