Srpen 2013

PRETTY LITTLE LIARS - ROZHOVOR S MARLENE KING O 4x12 A ZIMNÍ SÉRII

31. srpna 2013 v 18:52 | Marie2624 |  News, spoilers...
Tenhle rozhovor s Marlene je vážně dobrý. Docela se rozpovídala a nemůžu se dočkat 4B :)

Omlouvám se, jestli je někde špatný překlad. U jednoho slovo jsem si vůbec nevěděla rady - Uber "A", takže jsem to překládala jako Hlavní "A", ale nevím, jestli to je dobře, takže mě kdyžtak opravte.

KOPÍRUJTE JEDINĚ SE ZDROJEM!

ENTERTAINMENT WEEKLY: Za prvé, tohle finále spustilo milion fanouškovských teorií, které se vrací až z pilotního dílu.
Marlene King: Každý záběr v naší show - nejmenší věc malování A na tabuli za Ezrou nebo dopis nebo mapa - naši fanoušci se budou prověřováním snažit urvat všechno, a budou dávat všechny kusy skládačky dohromady.

Entertainment Weekly: Někteří lidé tvrdí, že Ezra je vážně dobrý, a že to jen dělá, aby chránil Ariu. Takže v tomto bodě, je Ezra špatný? Je toho strůjcem?
Marlene King: Nemůžu odpovědět a nechci odpovědět. Věděli jsme, že tohle přijde, protože odhalení Tobyho a nakonec zjištění, že to dělal pro vyšší dobro, jak tomu říkáme, někteří fanoušci ten nápad montují pro Ezru, a někteří si myslí, že je Uber "A" (překlad asi Hlavní "A"), a o tomhle bude 4B; je to o rozpletení toho příběhu a o dávání tomu větší význam a případném uzavření.

Entertainment Weekly: Je Hlavní "A" to, jak bychom mu měli říkat?
No, je tam Hlavní "A", řeknu to. Je tam Hlavní "A" a jeden by po dokoukání 4x12 nevěřil, že Ezra je legitimním kandidátem na Hlavní "A".

EW: Pokud jde o hieararchii, máme Hlavní "A" a pak všechny ostatní -
Mona byla Původní "A" a to je pravda. Mona byla Původní "A" a vysvětlila to v epizodě - myslím, že to bylo finále - že byla Původní "A" a když byla v Radley, abych tak řekla, Hlavní "A" jí nabídla dohodu - "Pomůžu ti dostávat se dostávat do a mimo Radley, když mě necháš hrát tvojí hru s tebou" - a pak jí Hlavní "A" sebrala tu hru.

EW: V posledním finále jsme viděli Monu říkat, že se hlásí osobě, která v době, kdy jsme si mysleli, že je Red Coat, ale Mona nevěděla, jak ta osoba vypadá.
Mona věřila, že Hlavní "A" je Red Coat, což je proč ona poukazuje na Hlavní "A" jako ona. Říká, "Nevím, kdo je."

Takže Red Coat je úplně jiná osoba než Hlavní "A"?
Pravděpodobně. Také to bude prozkoumáno v 4B. 4A (letní série) odvedla skvělou práci pro zahájení 4B. Myslím, že odhalení Ezry bylo tak obrovské, že spoustu lidí nemluví o tom, co jsme se dozvěděli o noci Alison, že jí paní Grunwald vytáhla z hrobu naposled co ji viděla, že byla velice naživu.

Správně! A určitě v Halloweenské epizodě zjistíme, jestli je Ali živá nebo mrtvá, správně?
Ano.

Ale Alisonina zkušenost s "A" existovala už před jejím létem v Cape May, takže v té době byla "A" Mona?
Ano.

Za jak dlouho jste vy všichni ve spisovatelské místnosti věděli, že se stane tohle odhalení Ezry?
Začali jsme o tom mluvit, když jsme dělali rozhodnutí odhalit Monu jako Původní "A".

Takže jste na tom nějakou dobu pracovali.
Vždycky to bylo vzadu v naší hlavě, dokonce jsme šli zpátky k pilotnímu dílu, protože on byl taková zralá postava. Byl vždy zajímavý, ukázal se, když se začali textovky objevovat. Aria koukala na plakát s Ali v tom baru, když on se jí představil, velmi často byl na zajímavých místech ve správnou dobu. Takže spoustu fanoušků má brzo tuto teorii, že Ezra byl v A teamu, takže jsme vždycky psali s tím, že jsme to měli v hlavě.

SPOUSTU DALŠÍ ODPOVĚDÍ UVIDÍTE V CELÉM ČLÁNKU :)

THE ORIGINALS - SPOILER ABOUT HAYLEY

31. srpna 2013 v 13:52 | Marie2624 |  The Originals - Spoilers, News
Nějaký spoiler o The Originals? -Sandy
NATALIE: Hayley by si měla hlídat záda! Výkonná producentka Julie Plec nám říká, že hned jak se dítě narodí, Hayley možná nebude mít šanci. "Jednou z prvních věcí, které Rebekah říká Hayley je, že Klaus je typ člověka, který dává členy své rodiny do rakví, takže pravděpodobně až porodíš, skončí ve své vlastní rakvi," říká Plec. Ještěže čarodějka Sophie má trik v rukávu, co Hayley udrží v bezpečí - pro teď.

RAVENSWOOD - FOTKY Z NATÁČENÍ #1

31. srpna 2013 v 9:00 | Marie2624 |  Ravenswood - Photos ~ Season 1
K Ravenswoodu se už taky objevují fotky z natáčení, takže zatím přidám jenom těhlech pár. Škoda, že jde Caleb do Ravenswoodu :/ Ale promo vypadá docela zajímavě.
btw, překládám jeden dlouhatááánskej rozhovor s Marlene King a je v něm docela dost spoilerových informací. Během dneška by se tu měl objevit.

adihW0cf adyKzx8B adqbdwOr abdfi6bc

adfDWTvt abnKODeq

THE ORIGINALS - TODD STASHWICK AS KIERAN

30. srpna 2013 v 21:47 | Marie2624 |  The Originals - Spoilers, News
Todd Stashwick byl obsazen do role kněze Kierana, který se objeví hned ve čtvrté epizodě spino-offu The Originals. Bude to pravidelně se opakující role.
"Kieran je kněz s temnou minulostí," říká výkonná producentka Julie Plec. "Kdysi silný a pragmatický diplomat mezi lidmi a různými nadpřitozenými bytosmi v New Orleans, se vrací domů hledat odpovědi o osobní tragédii, ale nachází úplně jiné město, než které znal, když odešel."

PRETTY LITTLE LIARS - ROZHOVOR S OLIVEREM GOLDSTICKEM

30. srpna 2013 v 18:47 | Marie2624 |  News, spoilers...


TVLINE: Musím k vám být upřímná, mám pocit, že jsem ve stejné situaci, jako jsem byla minulý rok s vámi hned po velkém "Toby je A" odhalení...
Oliver Goldstick: Nejsi. Slibuji ti, že nejsi. Ujišťuji tě, že tam je něco, co se děje s Ezrou. Děje se tam něco velmi reálného. Nemůžu dát moc informací, ale můžu vám říct, že se to velmi skvěle vyvine v 4B (zimní série). A Aria je v nebezpečí - dobře, ony všechny, ale hlavně Aria.

TVLINE: Takže, potvrzujete, že to není falešná stopa?
Oliver Goldstick: Ano, je tu něco, co má být odhalené a odhalí se v 4B. Myslím, že tím říkám, že se to bude stupňovat a bude to víc výbušné a ohromující.

TVLINE: A to všechno začíná v 4B nebo v Halloweenském speciále?
Oliver Goldstick: Vzhledem k povaze této Halloweenské epizody, tajemství Ezry se nepohne moc dopředu; je to samostatná epizoda... Pokud jde o šokující odhalení z minulé noci, staví se to na tom, aniž by se dostalo vysvětlení. Staví se to na Ezrově provinění, že je "A", ale nevysvětluje to moc otázek, které budete mít jako publikum. Musíte si počkat na 4B.


TVLINE: Měli bychom z finále přijít s myšlenkou, že je Ezra "A" nebo je v "A" týmě?
Oliver Goldstick: To nemůžu prozradit, ale můžu říct, že jste v opravdu horkém území a jste velmi blízko.

TVLINE: Mě tohle všechno dává smysl, protože "A" začalo s mučením poté, co Ezra přišel do Rosewoodu. Co nedává smysl je to, jak moc slušný byl a jak moc miloval Ariu.
Oliver Goldstick: Slyším tě a můžeme odpovědět emocionálně uspokojujícím způsobem. Každý si je tu toho velmi dobře vědom, protože tohle je vztah, který je hluboce romantický. Jsou spřízněné duše, a my jsme toho do nich tolik investovali. Budeme schopný vysvětlit vám nějaké věci.

TVLINE: Ezra byl už od prvního dne nabízený jako "koncovka", takže co o tom můžete říct teď? Zdá se, že to určitě bude mít vliv.
Oliver Goldstick: Ach, ovlivňuje to - ve velkém stylu! [Směje se] Ne teď, ale budete stát a říkat si, "Jé probůh, co se děje?! Jak může tato osoba žít dvojí život?" Co vy vážně zjistíte, je celý ten Jekyll a Hyde faktor - rozhodí to vaší mysl.

TVLINE: Řekněte něco o vývoji nápadu, že půjdete s Ezrou tímto směrem.
Oliver Goldstick: Věděli jsme to od začátku této série. Když Ezra a Aria nebyli spolu, trochu jsme je sledovali a mapovali jako pár - v podstatě má mikročip jako psi! Měl ho od té doby, co jsme začali show. Také, víme, kde byl, a není to vždycky dobré místo. Někdy jedl v popelnici! [Smích] Vážně jsme tohle sledovali.

POKRAČOVÁNÍ ROZHOVORU V CELÉM ČLÁNKU

THE VAMPIRE DIARIES - PROMO - 5x01 I Know What You Did Last Summer

30. srpna 2013 v 16:35 | Marie2624
Jedno slovo: Konečně! Objevilo se promo k 5x01 :) Nejvíc mě tam dostává Katherine, ze který se stala troska :D Ta si bude těžko zvykat.


PŘEKLAD:
VE ČTVRTEK 3. ŘÍJNA
Silas: Ahoj, můj stíne.
Stefan: Silasi.
NOVÉ TVÁŘE
Elena: Miluju tě.
Damon: Miluju tě.
NOVÁ PŘEKVAPENÍ
Katherine: Bylo to dlouhé léto, Damone.
Damon: Katherine.
Stefan: Lidskost ti sluší víc, než bych si myslel, Katherine.
TUTO SÉRII SE PRAVIDLA ZMĚNILA
Damon: Jestli uslyším slovo "dvojník" ještě jednou, budu se ho muset naučit, jak ho hláskovat.

THE VAMPIRE DIARIES - 5x01 I Know What You Did Last Summer - STILLS

30. srpna 2013 v 13:09 | Marie2624
Konečně! Konečně se objevili stillsky k 5x01 :) Já se tak neskutečně těšim. Eleně to na fotkách moc sluší. Ta fotka, kde je s Elenou a Caroline i Bonnie...asi se šla na ně podívat. Škoda, že jí může vidět jenom Jeremy.

acsFYXff aclvWSGA acsHp51W adiGu1xE ackGX6wp

adese0oP abqDx6pV adcPWEgD Adqcluah

PRETTY LITTLE LIARS - SPOILER ABOUT HALLOWEEN EPISODE (4x13)

30. srpna 2013 v 9:00 | Marie2624 |  News, spoilers...
Ryan: Jsem ještě stále v šoku z letního finále Pretty Little Liars! Co můžete říct o Halloweenské epizodě?
Podle našeho nového vůdce "A" týmu, Ian Harding říká, že letošní Halloweenské speciál je rozhodně epizodou, co si nemůžete nechat ujít. "Jsem v Ravenswoodu, pan Fitz je v Ravenswoodu. Do jaké míry bude zahalen tajemstvím," říká. "Jsou tam některé části, které jsou opravdu oprávněně děsivé, jako vážně děsivé... Takže dostaneme vzrušující zážitky a módu a rozhází to lidem mysl. A zavedeme nové postavy a všechno, takže to bude sranda.

THE ORIGINALS - SEBASTIAN AS MIKAEL MIKAELSON

29. srpna 2013 v 21:51 | Marie2624 |  The Originals - Spoilers, News
Sebastian Roche se v The Originals objeví na začátku série. Sebastian si ve třetí sérii The Vampire Diaries zahrál Mikaela Mikaelsona, takže v The Originals se objeví ve stejné roli.

THE VAMPIRE DIARIES - CANDICE ACCOLA INTERVIEW

29. srpna 2013 v 18:56 | Marie2624
Objevil se další rozhovor - tentokrát s Candice.


PŘEKLAD:
Caroline: Víš ty co? Já miluju ples s přáteli. A to je přesně to, o čem by měl ples být - kamarádi a vzpomínky.
Bonnie: Yep.
Caroline: Ano, je na nic, že tu můj přítel nemůže být, ale my tři zažijeme nejlepší noc našeho života.

Candice: Moment, který ze 4. série vážně miluju, je ples. Myslím, že to bylo sentimentální.

Caroline: Myslím, že jednoho dne potkáš někoho novýho a šíleně se zamiluješ a posuneš se dál, aniž by sis to uvědomil.

Candice: Všichni byli tak nádherní a ta světla. A mluvili jsme o našich vlastních plesech a o tom, co se stalo v epizodě 'Graduation'.

Caroline: Nemůžu tomu uvěřit. Vážně jsme tady. Jsme tu všichni spolu.

Candice: Trochu to přineslo obsazení a štábu sentimentálnost k práci. Bylo to vážně speciální.

Caroline: Skupinové objetí!

Translate: tranlate by me