Duben 2013

TVD - Spoiler about graduation

11. dubna 2013 v 20:35 | Marie2624 |  Spoilers...

Kdy se začne ve Vampire Diaries řešit skutečnost, že téměř všechny hlavní postavy během několika týdnů odmaturují na střední škole?
Slovo 'maturita' se brzy stane v Mystic Falls hlavním tématem rozhovorů. "Bude tam hodně otázek, týkající se, 'Kdo jsem? Co udělám se svým životem? Kým bych měl být? Kam mám jít?" říká výkonná producentka Julie Plec. "Všechny naše postavy budou čelit těmto otázkám až se budou rozhodovat, zda zůstat nebo odejít, jít na vysokoucestovat po světě, rozejít se, zůstat spolu. Bude hodně velkých důležitých životních rozhodnutí a tak se mi rozloučíme s kapitolou střední školy.

translate by me (stejně jako každý článek na mém blogu)
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

TVD - Synopse na 4x21 "She's come undone

11. dubna 2013 v 20:12 | Marie2624 |  Official Synopsis
UDĚLEJME DOHODU - Damon a Stefan zkoušejí nový brutální způsob, jak vyprovokovat Elenu, aby zapnula svojí lidskost a Caroline je frustrovaná, když její pokus zasáhnout selže. Když Elena najde způsob, jak oblafnout oba bratry, zavolají si posily z překvapivého zdroje. Matt dává Rebecce nevyžádanou radu ohledně jejích životních rozhodnutí a ona se mu na oplátku snaží pomoci. Caroline bude mít matoucí a nebezpečné setkání s Klausem a Katherine je podezíravá, když jí Bonnie udělá návrh, ve kterém slibuje, že bude mít užitek pro obě.

TVD - Spoilers about Matt and Silas

10. dubna 2013 v 20:49 | Marie2624 |  Spoilers...

Jelikož se blíží maturita, každého budoucnost je nejistá...ale my jsme především zvědaví na našeho jediného zbývajícího člověka. "Matta si užijeme v posledních pár epizodách," říká Julie Plec. "Porozhlédnul se na všechny lidi ve svém životě, kteří se chystají maturovat, nebo možná přejít na vysokou školu, nebo odejít pryč a žít nadpřirozený život jinde, on přemýšlí nad svým dalším krokem. Myslí si, "Mám nějaké možnosti? Jaké ty možnosti jsou? A co chci dělat, když můžu od všeho odejít, tak jak to chci?"

Víte, jestli bude v The Vampire Diaries nějaká smrt?
Ne, ale můžu vám říct, že v epizodě, která bude příští čtvrtek, bude další velký návrat (kromě Jeremyho) a letmý pohled na Silasovu skutečnou tvář - říká se, že vypadá jako herec z Atlanty jménem Scott Parks. Nicméně, příliš si nezvykejte na Silasovo opravdové já. Podle zdrojů bude někdejší čaroděj pokračovat v dělání své špinavé práce v přestrojení.

PLL - Rozhovor s Oliverem Goldstickem pro Zap2it

6. dubna 2013 v 21:11 | Marie2624 |  News, spoilers...
Rozhovor je už někdy z 20.3. Vyšel někdy po finále 3. série.
Možná v něm jsou chyby, protože jsem ho po sobě moc nekontrolovala. Tenhle článek bych přidala dřív, ale ještě včera jsem byla nemocná. Plánuju ještě pár rozhovorů, ale teď toho mám ve škole fakt hodně. Tak se pokusim něco přidat. Na nějký krátký informace si čas najdu, ale rozhovory nevim jestli k PLL nějaké stihnu. Musim totiž ještě přidávat informace o TVD a ty se taky pěkně nahromadili.

Zap2it: Shana hrála ve finále důležitou roli -- předpokládáme, že je členkou NAT klubu?
Oliver Goldstick: Nevíme to ještě. Víme, že má spojení s Jennou. Jenna, člověk, který byl slepý a dostával se do blízkosti pomocí slepecké hole, byla stále ve větší blízkosti než kdokoli jiný. Často velmi náhle odešla, ukrytá v autech s tmavými okny. Byla tam narážka na dřívější epizodu ... že ona nemusí být sama. Takže představa, že přátelství Jenny a Shany může sahat dál, než jsme si mysleli. Shana je pomocníkem k možnému týmu lidí, kteří by rádi viděli holky trpět.

Zap2it: Bude ve 4. sérii prozkoumáni Shana/Jenna/Melissa spojenectví?
Oliver Goldstick: Ano. Pro naše holky to je obrovská otázka. Co Emily slyšela a čeho byla pro naše holky svědkem. Tyto tři jsou teď spojené, musíme vědět, co to spojenectví je.


Zap2it: Velké odhalení je, že holky si myslí, že Red Coat je Alison. Spoustu diváků si myslí, že to je ve slutečnosti Alisonino dvojče (podle knihy). Můžete k tomu něco říci?
Oliver Goldstick: Nemůžu o tom říct nic. Fanoušci knih jsou přímo na vrcholu toho. Vždy jsme věnovali určitou ke knihám určitou loajalitu a přitom jsme se odchýlili k vlastním tvůrčím nápadům. Takže oni tomu můžou věřit, ale já to neschválím, pojďme to dovést tamtím způsobem.

Pokračování rozhovoru uvidíte po kliknutí na Celý článek.

TVD - Návrat Jeremyho

6. dubna 2013 v 20:27 | Marie2624 |  Spoilers...
The Vampire Diaries kříší mrtvé. TVLine se pouze dozvědělo, Steven R. McQueen, jehož postava Jeremyho zahynula v únoru rukama Katherine, se později vrátí do seriálu.
Ale bude se vracet herec jako Jeremy? Nebo si bude nesmrtelná hrozba Silas brát podobu malého bratra Eleny? Samozřejmě tu je možnost, že Bonnie bude konečně uskuteční plán odstranění hranice, která odděluje druhou stranu a přivede zpátky svého ex. Koneckonců, říká zdroj TVLine, že by jsme mohli vidět několik známých tváří a zaskočit k nim před koncem 4. série.

* translate by me
* source: tvline.com

TVD - Krátká ukázka z 4x19

5. dubna 2013 v 20:30 | Marie2624 |  Sneak Peeks, Promos...
Kratičká ukázka. To je asi kousek z nějaké ukázky. Já už se tak těšim až se Elena vrátí k normálu.

PŘEKLAD:
Elena: Krásné šaty, Caroline.
Caroline: Já vím. Před měsícem si mi je pomáhala vybrat. Ještě předtím než ses mě pokusila zabít.

TVD - Nový stills na 4x19

5. dubna 2013 v 11:37 | Marie2624 |  Stills, Photos....
Jsou nový stills na 4x19. Už dřív jsem přidávala stills na 4x19 a ty sou TADY. Myslim, že má Rebekah hrozně moc hezký šaty, ale škoda, že je nemá v jiný barvě. To by pak byli hezčí než ty, který má Elena. U Eleny by bylo dobrý, kdyby na těch šatech měla volánky nebo tak něco :)TVD - Synopsis na 4x20 "The Originals"

5. dubna 2013 v 11:13 | Marie2624 |  Official Synopsis

KLAUS SE VRACÍ DO SVÉ MINULOSTI V NEW ORLEANS - Jednajíc podle záhadného tipu, že se proti němu v New Orleans chystá spiknutí, KLaus si udělá výlet do města, které on a jeho rodina pomáhali vybudovat. Klausovy otázky ho dovedou k shledání s jeho bývalým chráněncem Marcelem, charismatickým upírem, který má úplnou kontrolu nad lidskými a nadpřirozenými obyvateli New Orleans. Odhodlán pomoci najít svému bratrovi vykoupení, Elijah následuje Klause a brzy zjistí, že také Hayley přišla do francouzské čtvrti hledat stopy k její rodinné historii a padne do rukou mocné čarodějnice jménem Sophie. Mezitím v Mystic Falls, Damon a Elena pokračují ve svém plánu pro Elenu, zatímco Katherine Rebecce odhaluje překvapující zranitelnost a žádá ji, aby doručila zprávu

PLL - Marlen's tweet

3. dubna 2013 v 15:43 | Marie2624 |  News, spoilers...
Překlad:
Taij: Kdo zabil Iana? Kde je Jason? Kdo je Červenokabátnice? Je Toby dobrý nebo špatný? Shana/Mel/Jenna? Kdo zabil Garretta?
Marlene King: Sleduj 4x01. Tak moc odpovědí. Mona to vyklopí.


Stejně si myslím, že Mona neřekne všechno. Jenom něco. Budeme rádi, když zodpoví jednu jednu otázku. Pochybuju, že by nám tvůrci PLL dávali na všechno odpovědi hned na začátku 4. série.
Co si myslíte vy?

PLL - Název pro 4x05

3. dubna 2013 v 12:55 | Marie2624 |  News, spoilers...
Byl odhalen název pro 4x05.
Tady jsou zatím všechny odhalené názvy:
4x01 - "A" is for A-l-i-v-e
4x02- Turn of a Shoe
4x03 - Cat's Cradle
4x04 - Face Time
4x05 - Omega Sigma Die