Březen 2013

PLL - Shrnutí spoilerů pro 4. sérii

31. března 2013 v 20:41 | Marie2624 |  News, spoilers...
Zatím sem dávám shrnutí všech spoilerů, které jsem našla. Ale stejně budu zase shrnutí přidávat znova, protože bude o dost víc spoilerů.
Všechny spoilery jsem našla buď v rozhovorech nebo jsou z twitteru. Tak doufám, že se tentokrát fakt všechno vyplní :) Ještě přidám zvlášť fotky z natáčení.

Ptejte se tady → ASK.FM

4.série (sem píšu věci, o kterých nevím v jakém díle budou)
Premiéra nám dá víc odpovědí.
Budeme mít větší představu o Red Coat.
Na začátku 4. série bude flashback Tobyho a Alison.
Red Coat a -A tým budou lákat Tobyho zpátky.
Bude prozkoumáno, jestli je Toby v -A týmu.
-A bude vyhrožovat i Moně.
Bude nějaký šokující vývoj s Ezrou.
Zjistíme víc o vztahu Jenny a Shany.
Objeví se paní DiLaurentis a vypadá, že má nějaké podivné motivy. Mohla by vědět nějaké věci. Nebo ví nějaké věci. Ať už někoho chrání.
Velkou otázkou prvních pár epizod bude, proč je Red Coat zachránila.
Vrátí se Wren a CeCe.


TVD - Prodloužené promo na 4x19

29. března 2013 v 13:09 | Marie2624 |  Sneak Peeks, Promos...

PŘEKLAD:
Damon: Ona lék nechce. Začne zabíjet lidi, když se dozví, že se ho stále snažíme získat.
Stefan: Tak co kdyby jsme jí přinutili, aby ho chtěla?
VE ČTVRTEK 18. DUBNA
Elena: Nepotřebuju chůvu!
Stefan: Vážně? Naposledy, když jsem tě viděl, zlomila si číšnici záda.
Damon: Nejez královnu plesu!
DOSTANETE JEDINOU ŠANCI
Elena: Nic k tobě necítím Damone.
K POSLEDNÍMU TANCI
Bonnie: Elena je pryč.

The Originals - First Look

28. března 2013 v 21:05 | Marie2624
Objevily se scany pro 20. epizodu z časopisu Entertainment Weekly.Více fotek uvidíte po kliknutí na Celý článek ;)

PLL - Rozhovor s Oliverem Goldstickem pro TVLINE

28. března 2013 v 17:00 | Marie2624 |  News, spoilers...
Tenhle článek jsem chtěla udělat dřív, ale nějak mi to nevyšlo.
Jestli máte nějaké otázky, tak se ptejte tady → ASK.FM

TVLINE: Mám k vám trochu námitku k odhalení Tobyho: Během minulého roku jste mě přesvědčoval, že měl dobré důvody nenávidět k nenávidění holek - a že tyto důvody byly velmi reálné.
Oliver Goldstick: Mám tu nějakou práci, Meg! [Smích] Mám být dráždivý a do jisté míry si s vámi hrát. Teď uvidíte brzy ve 4. sérii flashback mezi Tobym a Alison a budete vědět, že k ní měl silné pocity - a on předpokládal, že dívky jsou stejné. Věci se změnily, protože poznal Emily a pak velmi dobře Spencer, ale nelituju, že jsem to říkal, protože on cítil ještě hodně zbylého hněvu a nepřátelství vůči těmto holkám za to, co se mu stalo.

TVLINE: Bude mít jeho spolupráce se Spencer, která byla ve finále, dopad na jeho tajnou roli v "A" týmu a posune se to dopředu?
Oliver Goldstick: Věc, která je ve čtvrté sérii opravdu cool je, že Toby má dějovou linii, kde ho "A" - "A" tým a Red Coat lákají zpátky. Je to pro něj velmi emocionální a zajímavá dějová linka. Nebudu prozrazovat až moc, ale on se zabývá některými osobními věcmi, které o něm "A" ví.


Pokračování rozhovoru uvidíte po kliknutí na Celý článek.

TVD - Synopse na 4x19 Pictures For You

28. března 2013 v 12:48 | Marie2624 |  Official Synopsis
VEČERNÍ MATURITNÍ PLES V MYSTIC FALLS - Po rozhodnutí, které přivádí Klause k zuřivosti, Elijah navrhuje Rebekah život-měnící výzvu. Caroline zjistí, že jsou Elenou narušeny její pečlivě připravené plány pro dokonalý maturitní ples pro čtvrťáky a tak se obrátí na pobaveného Klause pro řešení. Odhodláni dostat se k Eleně, Damon a Stefan se zúčastní maturitního plesu, ale navzdory jejich úsilí večer se začne vymykat kontrole Když se Elena náhle oboří takovým způsobem, který nikdo nemohl čekat, Matt se obrátí k Rebecce o pomoc. Nakonec Bonnie učiní děsivý objev a Klaus obdrží zprávu, která by mohla všechno změnit.

PLL - Clues ke spin-offu

28. března 2013 v 1:10 | Marie2624 |  Ravenswood - News, Spoilers
V minulém článku jsem psala o sin-offu a teď jsem na stránkách ABC Family našla nějaké fotky k spin-offu. Mají tu být spíš nápovědy.Více fotek uvidíte po kliknutí na Celý článek.

PLL - New spin-off

28. března 2013 v 0:52 | Marie2624 |  Ravenswood - News, Spoilers

Velkou novinkou je, že bude udělán spin-off seriál k Pretty Little Liars. Spin-off dostal název Ravenswood.
Výkonní producenti I. Marlene King, Oliver Goldstick, Joseph Dougherty a Leslie Morgenstein se zaměří na Ravenswood.

Spin-off bude mít na ABC Family premiéru po Halloweenské epizodě v říjnu 2013.

Ravenswood je město nedaleko Rosewoodu, které po celé generace trpí smrtící kletbou. Pět cizinců najednou zjistí, že jsou spojeni s tímto fatálním prokletím a je potřeba prohrabat tajemnou a hroznou historii města, než bude pro každého z nich pozdě.

První promo:


Tady něco k Ravenswood

TVD - Stills na 4x19

28. března 2013 v 0:17 | Marie2624 |  Stills, Photos....
Nové stills k 4x19. Kéž by byla Elena už s lidskostí. Nová Elena se mi vůbec nelíbí. Hrozný, že nemá problém zabít svojí nejlepší kámošku. Blbý je, že tenhle díl bude až za 2 týdny. Po 4x18 je totiž 14denní hiatus :/Více fotek uvidíte po kliknutí na Celý článek :)

TVD - Spoiler about Elijah

27. března 2013 v 19:54 | Marie2624 |  Spoilers...

V příští epizodě The Vampire Diaries se vrátí Elijah. "Hodně se mluvilo o tom, jak se vrátím a z jakého důvodu," říká Daniel Gillies. Synopse na epizodu pouze uvádí, že má Elena s Elijahem v Pensylvánii "překvapivé setkání". "Vše co můžu říci je, aby jste se naladili, protože Elijah vás šokuje aa možná trochu vyděsí. Vlastně řeknu, že vás bude hodně šokovat. Ale upřímně, je mi to jedno. Myslím, že to, co dělá, je úžasné.

Výkonná producentka Julie Plec je ještě více nepřesná: "Při prvním pohledě na Elijaha vaše srdce explodují, protože jste šťastný, že ho vidíte. A on je typickým Elijahem, oblečený v jeho krásném obleku s jeho půvabným vystupováním a jako vždycky, snaží se najít způsob, jak udržet Klause na jeho místě a udžet rodinu pohromadě." (A je to také to, co bude Elijah dělat v 20. epizodě, která slouží jako pilotní díl pro The Originals spin-off.

zdroj: ew.com
Kopírujte se zdrojem!