Moje pocity z 3x16

26. ledna 2013 v 19:41 | Marie2624 |  About me
Všechny Spoby scény od 3x12 pro mě už nejsou dobrý, protože Toby to stejně nemyslel vážně. Ale zajímalo by mě, jestli byl od 1. série nebo se přidal až později. Někde jsem jednou četla, že se přidal až později. Taky by mě zajímalo, jestli ji má aspoň trošku rád. Po dnešnim dílu nenávidim Monu ještě víc. Jak si ještě v klidu na konci pila víno, který tam Spencer přinesla na výročí. A to ho ještě musela schválně pít, když chudák Spencer brečela. A ještě jak se smála.
Mě by zajímalo, jestli má nějaký kontroly nebo tak,si dělá, co chce. Už mě vážně vytáčí. Je vážně úplně pomatená, že se vyžívá v bolesti ostatních.

Už se vážně chci dozvědět to o tom Tobym. Chci vědět, proč to všechno dělá a jak dlouho už v -A teamu je. Chudák Spencer. Nevim, co bych dělala kdybych byla na jejím místě. A ještě se to musela dozvědět zrovna na jejich výročí. Tu facku si Toby vážně zasloužil. Zasloužil by si jich o dost víc. Radši bych už viděla Spencer s Wrenem. Doufám, že jeho už nezkazej. Ale stejně ještě pořád doufám, že má Toby Spencer rád. Nechápu, proč z něj museli udělat tvůrci člena -A teamu. V 1. sérii mi ho vždycky bylo líto, jak se k němu všichni chovali a on
není o nic lepší. Vždycky působil tak upřímně, nevinně, slušně.... A opak je pravdou. Škoda.

Meredith se tuhle epizodu chovala doopravdy jako blázen. Jak Ariu drogovala prášky, vzala jí mobil, zamkla ji v pokoji a pak do sklepa. Měli by jí někam zavřít. Do nějakýho blázince. Tam patří.

A a Byronovi věřim to, co říkal. Ani předtim jsem si nemyslela, že to udělal. Bylo by to až moc divný. Nepřipadalo mi to jako dostatečný důvod. A navíc, proč by tvůrci hned ukazovali, kdo zabil Alison?
Zajímalo by mě, jestli Alison žije. V tomhle díle to, jak byla v Ariině pokoji působilo tak skutečně. Zvláště když vzala tu panenku a ta pak byla na tom místě, kam jí Alison dala. A nebo to taky mohla být halucinace nebo sen, když byla Aria nadrogovaná. Ale proč je ta panenka na tom místě přesně, kam jí Alison dala? Toť otázka

Sice jsem to už jednou přidávala, ale přidám to znova. Vážně to je divný. Kdo to je? Buď je to někdo s parukou, Alison, Alisonino dvojče (jestli vůbec existuje) a nebo CeCe. Víc možností mě nenapadá. jak se ta osoba ještě otočí a odejde, když si jí Hanna všimne. V PLL nic není náhoda. Takže náhodný chodce je náhodou podobný Alison nepřipadá v úvahu. A navíc v 2x25 byl někdo v červeným kabátu a dokonce i v 3x02. Takže je jasný, že to není náhoda.
Pro ty, co dneska nečetli můj článek: Myslim tu holku v červenym kabátu s blonďatými vlasy a je v odrazu ve skle v té výloze.

Celý tenhle díl byl takový předvídatelný. Jenom pár scén mě překvapilo.
A tady ještě nějaký animace :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama