Barneyho blog #1: Ted nahodil oblek

11. ledna 2013 v 19:50 | Marie2624 |  Barney's blog
PROSÍM NEKOPÍRUJTE A KDYŽ UŽ PŘECE JENOM JO, TAK ASPOŇ NAPIŠTE ZDROJ. PŘEKLADÁNÍ STOJÍ SPOUSTU ČASU A PRÁCE!
Tohle jsem přeložila z jedné stránky a mysLím, že je to dobrý.

TED NAHODIL OBLEK
Pondělí, 14. září, 2005, 5:52pm

Nikdy mě nenapadlo, že tohle řeknu, ale můj chlapec vyrostl! Barneyovci budou vědět, jak dlouho jsem se snažil přimět mého kámoše Teda, aby vyrostl a nahodil se do pěkné česané příze. No, ten den přišel, mí přátelé. Ten den přišel.

Už jsem to tu řekl: Každý muž, co to myslí vážně s uměním důsledné soulože, musí chápat následující otřepanou pravdu: Kočky milují obleky. Pro mé španělské čtenáře: A las chicas le gustan los trajes. Nevěříte mi? Navštivte nějaké vybrané krejčí nebo prodejce společenského mužského oblečení a koho uvidíte stát venku, přitisknuté a lapající po dechu na skle? Kočky, přesně ty. Zírají dovnitř a snaží se zachytit letmý pohled vašeho sofistikovaného mužství.Ty to víš, já to vím, kočky to vědí a konečně to ví i Ted, přinejmenším se modlíme u tohoto případu. Dalo se čekat, že jho rande bylo boží.

Ted suit.jpg

A konečně. Ted má na sobě tříknoflíkové sako s bočními otvory a měkkými rameny.tkanou kravatu a výraz dětského udivení, když uvažuje nad svým novým kouzlem.

HLÍDKA KOČEK - ETNICKÝ OBRAT
Libanonky vystřelili kolem polovičních Asiatek a převzali tak jako nové upřednostňované chutné koláče. Vklíněný mezi Sýrií a Středozemním mořem, je Libanon známý pro své přírodní zdroje vápence, dřeva a exotický králíčky tak nádherný, že dokáží způsobit každému muži beirootování pro trochu středovýchodního kousku.

Libanon. Hlavním exportem citrusů, vln a noh.

Takže pro ty z vás, co nechali své seznamy Hot chutí doma tu teď je:
1. Libanonky
2. Poloviční Asiatky
3. Koncertový Tee Holky
4. Dcery senátorů
5. Trosečnice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četl/a jsi tento článek?

CLICK 100% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama